KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
41 kursiyer sertifika aldı
41 kursiyer sertifika aldı
Güncel
22 Kasım 2012 Perşembe 12:52
  • 724
  • 0

41 kursiyer sertifika aldı

Kocaeli Ticaret Odası ile Körfez Rotary Kulübü’nün açtığı kursları başarıyla tamamlayan 41 kursiyer törenle sertifikalarını aldı

Kocaeli Ticaret Odası ile Körfez Rotary Kulübü`nün işbirliğinde açılan ön muhasebe ile pazarlama ve satış kursunu başarıyla bitiren 41 kursiyer, KOTO`da düzenlenen törenle kurs katılım belgesini aldı. Sertifika törenine KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Akın Doğan ile Körfez Rotary Kulübü Başkanı Bora Ergene de katıldı.

 
4 HAFTA SÜRDÜ
Kocaeli Üniversitesi Derbent Meslek Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Yüksel Güngör ile öğretim görevlisi Ekrem Özdemir, 41 kursiyere 4 hafta boyunca 16 saat süren ön muhasebe ile pazarlama ve satış eğitimi verdi. Kursiyerlerin 13`ü pazarlama ve satış, 28`i ise ön muhasebe kursuna katılarak başarıyla mezun oldu.
 
12 YILDIR VAR
12 yıldır gençlere ön muhasebe ile pazarlama ve satış kursu açan KOTO ile Körfez Rotary Kulübü, İzmit`in ihtiyaç duyduğu yetişmiş eleman ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Gençleri eğitimli birer kalifiye eleman olarak ticaret sektörüne kazandıran KOTO ile Körfez Rotary Kulübü böylece önemli bir sosyal sorumluluk projesini de hayata geçiriyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ