KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
41 yıl projesine Kan’dan destek
41 yıl projesine Kan’dan destek
Güncel
22 Aralık 2012 Cumartesi 09:19
  • 953
  • 0

41 yıl projesine Kan’dan destek

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, AKP İlçe Kadın Kolları’nın “Bir Yastıkta 41 Yıl Projesi”ne destek vererek Ferruh-Hazel Güneş çiftine konuk oldu

AKP İl Kadın Kolları bünyesinde gerçekleştirilen bir yastıkta 41 yıl projesi, AKP Kandıra İlçe Kadın Kolları tarafından düzenli olarak takip ediliyor. Bugüne kadar Kandıra`da 41 aileye ziyaret gerçekleştiren AKP Kandıra İlçe Kadın Kolları Başkanı Aygül Çetin ve yönetimine, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan da destek verdi. Cengiz Kan'ın eşi Özen Kan'ın da destek sunduğu proje kapsamında AKP`li kadınlar, Hazel-Ferruh Güneş çiftine konuk oldu.

 
BİR YASTIKTA 41 YIL
Cengiz Kan ve AKP`li kadınlar, Güneş çiftine “birlikteliklerinin ömür boyu daimi olması” temennisinde bulunurken, evlilik kurumunun önemine değindi. AKP`li kadınlar, uzun yıllar evliliklerini mutlulukla sürdürmeyi başaran insanların gençlere de örnek olmasını temenni etti. Güneş çiftine, 41 yıllık beraberliğin simgesi olan ve üzerinde "Bir yastıkta 41 yıl” yazan yastık hediye edildi. Güneş ailesi, ziyaretlerinden dolayı Cengiz Kan, eşi Özen Kan ve AKP Kandıra Kadın Kolları`na teşekkür etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ