KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
5 yılda yapılacakları 3 yılda tamamladık
5 yılda yapılacakları 3 yılda tamamladık
Güncel
17 Aralık 2012 Pazartesi 09:26
  • 1397
  • 7

5 yılda yapılacakları 3 yılda tamamladık

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı’nın Yukarı Değirmendere’de yaptığı mahalle danışma meclisi toplantısında konuşan belediye başkanı Mehmet Ellibeş, 5 yılda yapılacak projelerin yüzde 90’ının 3 yılda tamamlandığını söyledi

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı`nın hazırlamış olduğu program dahilinde mahalle teşkilatlarında gerçekleştirilen danışma meclisi toplantıları aralıksız sürüyor. Yukarı Değirmendere mahalle teşkilatında yapılan toplantıda mahelle halkının sıkıntıları ve talepleri masaya yatırıldı. Mahalle başkanı Ali Balkış ve yönetim kurulunun ev sahipliğindeki toplantıya; Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ilçe başkanı Sedat Yücel ve parti yöneticileri katıldı. 

 
MEMNUN KALDILAR
Parti yönetimi, toplantıya olan yoğun katılımdan dolayı oldukça memnun kaldı. Danışma meclisnin açılışında konuşan mahalle başkanı Ali Balkış, “Mahalle teşkilatı olarak yeni bir yapılanmayla siyasette yerimizi almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yolda bizlere güvenen ve inananlara teşekkür ediyorum. Hedefimiz; mahallemize en güzel şekilde hizmet sunulmasını sağlamak, sorunlara çözüm üretmek” dedi.
 
DESTEK İSTEDİLER
Mahalle gençlik kolları başkanı Ayhan Kaya da gençlik çalışmalarından söz ederek, “Mahalle gençliğimizin faydalanacağı, bir arada olmamızı geliştirici, dayanışmayı ve kaynaşmayı sağlayacak projeler geliştireceğiz. Bu doğrultuda belediye başkanımızdan mahallemiz içinde gençlerimize yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerin yapılacağı bir projenin hayata geçirilmesi konusunda destek vbekliyoruz” diyerek talebini dile getirdi.
 
SÖZLER TUTULDU
Ardından söz alan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, 3 yıllık süreçte Gölcük genelinde yapılan çalışmaları barkovizyon eşliğinde toplantıya katılan vatandaşlara anlattı. Başkan Ellibeş, “Bundan 3 yıl önce sizlere ne söz vermişsek bunun yüzde 90,4`lük kısmını yerine getirmişiz. Bunu da 5 yıllık toplam sürede değil 3 yıl gibi bir zamanda yapmışız, takdiri sizlere bırakıyorum” dedi.
 
ÜYELERE ROZET
Yukarı Değirmendere Kent Meydanı düzenlemesi projesi hakkında konuşan Ellibeş, “Uygun bir proje hazırladık. İhalesi yapılıp hayata geçirilmesi için start vereceğiz” açıklamasında bulundu. Son sözü alan ilçe başkanı Sedat Yücel ise “Sorunları, sıkıntıları, halkın beklentilerini masaya yatırarak, çözümü için çalışmalar gerçekleştiriyoruz” diye konuştu. Konuşmaların ardından partiye katılan yeni üyelere rozetleri takıldı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ