KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7660 TL
  • 6.3561 TL
  • 7.4267 TL
Kocaeli Zirve
6 kez kalbi durdu, 1 hafta sonra vefat etti
6 kez kalbi durdu, 1 hafta sonra vefat etti
Güncel
06 Ağustos 2019 Salı 03:09
  • 1829
  • 2

6 kez kalbi durdu, 1 hafta sonra vefat etti

Körfez İlimtepe Mahallesi’nde oturan ve doğalgaz tesisatçılığı yapan 45 yaşındaki Devrim Elmas, evinde kalbi sıkıştıktan sonra gittiği hastaneden daha donanımlı hastaneye sevk edilirken 6 kez kalbi durdu

Son kez kalbi çalıştırılan ve yoğun bakımda 7 gün yaşam mücadelesi veren şahıs kurtarılamadı. Alınan bilgi ve iddialara göre Devrim Elmas, evinde iken kalbinde bir sıkışma hissetti ve hemen yakınlarıyla birlikte Körfez Devlet Hastanesi’ne gitti. Burada yapılan tahlil ve röntgenler sonrasında bir damarının tıkalı olduğu görülen Devrim Elmas hemen ambulansla daha donanımlı özel bir hastaneye sevk edildi.

Devrim Elmas, iddialara göre ambulansta fenalaşmaya başladı ve kalbi durdu.

Kalbi çalıştırılan şahıs, özel hastaneye gitmeden hemen Seka Devlet Hastanesi’ne götürüldü ve hem yolda, hem de hastanede 6 kez duran kalbe müdahale edilerek hayata döndürüldü.

Burada yoğun bakıma alınan Devrim Elmas, tüm çabalara rağmen 7 gün sonra hayatını kaybetti.

1 çocuk babası olan Devrim Elmas, 6 Ağustos Salı günü Körfez Cemevi’nden öğlen saatlerinde alınarak İlmtepe’de toprağa verilecek.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Zeyno

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Test yaptırmayana 855 TL ceza!

Test yaptırmayana 855 TL ceza!

İstanbul'da otobüs durağına dalan halk otobüsünün dehşeti yaşatması, Avcılar'da bir servis minibüsünün öğrenciyi ezmesi ticari araç sürücülerinin belgelerini ve psikoteknik raporlarını bir kez daha gündeme getirdi. İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 1 Aralıktan itibaren ticari araç sürücülerinin psikoteknik teste girip rapor alması mecburi hale getirildi. 1 Aralık itibariyle psikoteknik test raporu olmayan araç sahiplerine 885 lira, sürücülere ise 283 lira cezai işlem uygulayacak.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ