70 yıla YASTIK HEDİYESİ
70 yıla YASTIK HEDİYESİ
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Şubat 2018 Cuma 09:15
  • 724
  • 0

70 yıla YASTIK HEDİYESİ

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe de yaşayan ve birlikte 70 yıl geçiren, halen daha da birbirlerine olan sevgi ve saygılarını koruyan Alkan çiftine yastık hediye etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kültrü ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program çerçevesinde, ilçede yaşayan yaşlı çiftleri ziyaret etti.

 

14 Şubat2a denk gelen ziyaret kapsamında, Çamlıtepe Mahallesi’nde oturtan 88 yaşında ki İsmail alkan ve 87 yaşında ki Emine Alkan’ın kapılarını çalan İsmail Baran, kendisini güler yüzle karşılayan yaşlı çiftle karşılaştı

.

Yapılan sohbet sırasında 70 yıldır aynı yastığa baş koyduklarını ve bir an bile birbirlerine olan sevgi ve saygılarını yitirmediklerini söyleyen Alkan çiftine,  bu mutlu beraberliğin simgesi olarak yastık hediye edildi.

 

İsmail Baran yaşlılarımızın her zaman hatırlanması gerektiğini belirtirken, bu anlamlı günde de beraberlikleri ile gençlere örnek olan alkan çiftine teşekkür etti.

 

Alkan çifti beraberliklerinin sırrını verirken, bir gün dahi ayrı yatmadıklarını belirterek, “Şimdiki gençler ilk tartışmada boşanmaya koşuyor, evlilik yalnızca çocuk yapmak değil, ömür boyu birlikte yaşamaktır’’ dediler.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ