KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4216 TL
  • 6.1809 TL
  • 6.9730 TL
Kocaeli Zirve
70 yıla YASTIK HEDİYESİ
70 yıla YASTIK HEDİYESİ
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Şubat 2018 Cuma 09:15
  • 805
  • 0

70 yıla YASTIK HEDİYESİ

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe de yaşayan ve birlikte 70 yıl geçiren, halen daha da birbirlerine olan sevgi ve saygılarını koruyan Alkan çiftine yastık hediye etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kültrü ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program çerçevesinde, ilçede yaşayan yaşlı çiftleri ziyaret etti.

 

14 Şubat2a denk gelen ziyaret kapsamında, Çamlıtepe Mahallesi’nde oturtan 88 yaşında ki İsmail alkan ve 87 yaşında ki Emine Alkan’ın kapılarını çalan İsmail Baran, kendisini güler yüzle karşılayan yaşlı çiftle karşılaştı

.

Yapılan sohbet sırasında 70 yıldır aynı yastığa baş koyduklarını ve bir an bile birbirlerine olan sevgi ve saygılarını yitirmediklerini söyleyen Alkan çiftine,  bu mutlu beraberliğin simgesi olarak yastık hediye edildi.

 

İsmail Baran yaşlılarımızın her zaman hatırlanması gerektiğini belirtirken, bu anlamlı günde de beraberlikleri ile gençlere örnek olan alkan çiftine teşekkür etti.

 

Alkan çifti beraberliklerinin sırrını verirken, bir gün dahi ayrı yatmadıklarını belirterek, “Şimdiki gençler ilk tartışmada boşanmaya koşuyor, evlilik yalnızca çocuk yapmak değil, ömür boyu birlikte yaşamaktır’’ dediler.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ