27 Mayıs 2018 Pazar 04:12
70 yıla YASTIK HEDİYESİ
70 yıla YASTIK HEDİYESİ
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Şubat 2018 Cuma 09:15
  • 604
  • 0

70 yıla YASTIK HEDİYESİ

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe de yaşayan ve birlikte 70 yıl geçiren, halen daha da birbirlerine olan sevgi ve saygılarını koruyan Alkan çiftine yastık hediye etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kültrü ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program çerçevesinde, ilçede yaşayan yaşlı çiftleri ziyaret etti.

 

14 Şubat2a denk gelen ziyaret kapsamında, Çamlıtepe Mahallesi’nde oturtan 88 yaşında ki İsmail alkan ve 87 yaşında ki Emine Alkan’ın kapılarını çalan İsmail Baran, kendisini güler yüzle karşılayan yaşlı çiftle karşılaştı

.

Yapılan sohbet sırasında 70 yıldır aynı yastığa baş koyduklarını ve bir an bile birbirlerine olan sevgi ve saygılarını yitirmediklerini söyleyen Alkan çiftine,  bu mutlu beraberliğin simgesi olarak yastık hediye edildi.

 

İsmail Baran yaşlılarımızın her zaman hatırlanması gerektiğini belirtirken, bu anlamlı günde de beraberlikleri ile gençlere örnek olan alkan çiftine teşekkür etti.

 

Alkan çifti beraberliklerinin sırrını verirken, bir gün dahi ayrı yatmadıklarını belirterek, “Şimdiki gençler ilk tartışmada boşanmaya koşuyor, evlilik yalnızca çocuk yapmak değil, ömür boyu birlikte yaşamaktır’’ dediler.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Türk din adamı, çevirmen, hattat, aynı zamanda Okan Bayülgen'in dedesi olan Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır vefat etti.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir