KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe MHP, devlet hastanesi için imza kampanyası başlattı
Kartepe MHP, devlet hastanesi için imza kampanyası başlattı
Siyaset
02 Nisan 2010 Cuma 16:29
  • 805
  • 0

Kartepe MHP, devlet hastanesi için imza kampanyası başlattı

MHP Kartepe İlçe teşkilatı, ilçeye devlet hastanesi yapılması için imza kampanyası başttı. Kampanya ‘Kartepe Devlet Hastanesi’ tabelası görene dek devam edecek

MHP Kartepe İle Teşkilatı, ilçeye devlet hastanesi yapılması için imza kampanyası başlattı. “İlçemize devlet hastanesi istiyoruz” başlıklı imza kampanyası özellikle Maşukiyeliler`den yoğun ilgi gördü.
Konuyla ilgili açıklama yapan MHP Kartepe İlçe başkanı Taner Karagül, kampanyaya her geçen gün ilginin arttığını söyledi.

TABELAYI GÖRENE KADAR
Karagül, “Halk yararı için başlattığımız kampanyamız takdir görüyor. Konuyla ilgili bir komisyon oluşturduk. Komisyon başkanı Muhsin taşdemir ve ona destek veren kadın kolları başkanımız Serpil Güzel ve ilçe yöneticileri 52 mahalle ve 10 köyde kampanya çalışmalarını sürdürüyor. Kampanyamız giriş kapısı üstünde kartepe devlet hastanesi tabelası görene kaar devam edecektir” dedi.

KARAGÜL: KARARLIYIZ
Karagül, “Türkiye`nin lokomotofi ilimizin gerek sanayide gerekse taşımacılık ve turizmde lokomotifi olan ilçemizin artık gereken hizmetleri alması noktasında MHP Kartepe İlçe Teşkilatı olarak sorumluluğumuzu yerine getirmeye kararlıyız. Gücümüzü halktan almaktayız. Kampanyamıza destek olan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ