KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
80 öğrenci TEMA Ailesine katıldı
80 öğrenci TEMA Ailesine katıldı
Güncel
Nabi Yazıcı
20 Aralık 2018 Perşembe 09:56
  • 1957
  • 1

80 öğrenci TEMA Ailesine katıldı

Körfez Nene Hatun İlkokulu'nda 80 öğrenci TEMA Vakfı'na katıldı. TEMA Vakfı'na katılan öğrencilere kimliklerini vermek amacıyla okulun konferans salonunda bir etkinlik düzenlendi.

Düzenlenen etkinliğe; TEMA Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol, TEMA Vakfı Körfez Temsilcisi Fetilay Kurt, Okul Müdürü Fevzi Loka, bu öğrencilerin TEMA Ailesine katılmasını bulduğu sponsor firmalarla sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Eski Veteriner hekimi ve Körfez'in tanınmış ve sevilen insanlarından Fatma Dilber katıldı.  Tema Vakfı'na üye olan öğrencilere kimlik; bu çocukların vakfa üye olmasına aracılık yapan ve sponsor firmaların bulunmasını sağlayan Fatma Dilber'e ise 'Teşekkür Plaketi' takdim edildi.

TÜRKİYE ÇÖL OLMASIN

Programda konuşan TEMA Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol, vakfa yeni üyelerin katılmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek; " Gelece umut olmak, yarınları yeşertmek için bir araya gelmiş güzel yürekli insanları anlatmaya kelimeler yetersiz kalıyor. Minik kalplere dokunarak tema ailesine katılmalarına vesile olan başta FATMA DİLBER olmak üzere sponsor firmalar MY Yapı, Afra Alüminyum, Şark Kuyumculuk, Uzunoğlu İnşaat ve Miroğlu İnşaat Firmaları'nda teşekkür ederim. 'Türkiye çöl olmasın; yarınlarımız ağaçlarla donansın' diyen TEMA Vakfıyla el ele veren bu duyarlı insanlar gençlerimizin aydınlanıp örnek olmalarında önemli rol oynamıştır. Yeşil yaprak unvanını alacak olmalarından dolayı heyecan ve mutlulukla bekleyen bu güzel insanlara tekrar teşekkür ediyorum. Böyle insanların sayısının çoğalmasını diliyorum. Her şey evlatlarımız için daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için" dedi.

DİLBER, 'KİRLETMEYELİM-KORUYALIM'

80 öğrencinin Tema Vakfı'na üye olmasına vesile olan, bu konuda sponsor bulan güler yüzlü ve hanım efendi kişiliğinin yanında girişkenliği ve sosyal konularda ki aktifliği ile de tanınan Fatma Dilber ise konuşmasında; " Biliyoruz ki; biz insanlar , sadece sevmediğimiz şeyleri korumuyoruz. Ancak sevdiğimiz şeyleri korumak istiyoruz. Bugün burada sevgimizi göstermek ve bu farkında lığı ortaya çıkarmak için sizlerle birlikteyiz. Toprağımızı , dünyamızı sevelim koruyalım. Kirletmezsek , korumak da kolay olur dedi. Organizasyonda emeği geçen  Körfez Nene Hatun Okulu Müdür  ve öğretmenlerine , minik tema öğrencilere ve maddi destek sağlayan değerli işletme sahiplerine  teşekkür ederim."dedi

DESTEK DEVAM EDECEK

Sponsorlardan  MY YAPI sahibi Müjdat Yaldız ve AFRA ALİMİNYUM un sahibi Ahmet Çiğdem, hazırlanmış olan etkinliğe verdikleri katkıdan dolayı mutlu olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini söyledi Şenlik havasında geçen Teşekkür töreni, TEMA GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLEEİN el emeği hazırladıkları ikramlarla son buldu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Fevzi loka

19 Aralık 2018 çarşamba günü okulumuzda yapılan yavru tema öğrencilerine kart dağıtım programına katılan Nermin tol hanımefendiye Fatma Dilber hanımefendiye Fethullah kurt hanımefendiye meier Yapı sahibi Müjdat yaldız beyefendiye Afra alüminyum sahibi Ahmet Çiğdem beyefendiye çok teşekkür ederim

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Kocaeli iş dünyası, ticaretin itici gücü  ‘Kefalet sigortasıyla’ tanıştı

Kocaeli iş dünyası, ticaretin itici gücü ‘Kefalet sigortasıyla’ tanıştı

Kocaeli Ticaret Odası’nın, Quick Sigorta işbirliğiyle düzenlediği Finansal Sigortalar Toplantısı’nda, Kocaeli iş dünyası özellikle özel sektörün teminat ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hayata geçirilen ‘Kefalet Sigortası’yla tanıştı. Türkiye’de bir ilk olarak firmalar ihalelere katılırken teminat mektubu yerine Quick Sigorta Kefalet Sigortası kapsamında düzenlenen kefalet senetlerini sunabiliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ