KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Acıbadem, 3 yaşında
Acıbadem, 3 yaşında
Güncel
20 Kasım 2009 Cuma 13:40
  • 2039
  • 1

Acıbadem, 3 yaşında

Acıbadem Kocaeli Hastanesi 3. yaşını personeliyle birlikte kutladı. Hastanedeki törende kurucular da hazır bulundu

19 Kasım 2006`da açılan ve ilimizin tek A sınıfı özel hastanesi olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, 3. yaşını kutladı. Hastanede gerçekleştirilen kutlamalara genel müdür yardımcısı Yalçın Nak, kuruculardan Selahattin Uzuner ve eşi Lütfiye Uzuner, hastane direktörü Serpil Sarıaydın ile çok sayıda çalışan katıldı. İç hastalıkları, genel cerrahi, pediatri, kadın hastalıkları ve doğum, beyin cerrahisi, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz, üroloji, göz, anestezi, gastroenteroloji, kardiyoloji, KVC, radyoloji branşlarında toplam 311 çalışanı bulunan Acıbadem Kocaeli Hastanesi`ndeki kutlamalar ‘dünden bugüne` sinevizyon gösterisiyle başladı.
 

DOĞRU BİR İŞ YAPTIK
Törende bir konuşma yapan hastane direktörü Serpil Sarıaydın “Acıbadem markasını buraya getirmekle çok doğru bir iş yaptığımızı düşünüyoruz. Kocaeli halkının layık olduğu ve arzu ettiği hizmet kalitesini İstanbul`dan bölgeye taşıdık. İstanbul`a gitmelerine gerek kalmadan arzu ettikleri sağlık hizmetlerine kavuştuklarını gururla gördük. Bu vesileyle emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Genel müdür yardımcısı Yalçın Nak da hastaneyle gurur duyduklarını ifade ederek “Burada böylesine güzel bir memnuniyet içerisinde faaliyet gösteren hastanede çalışanların tamamına teşekkür ediyorum. Nice 3, 33 yıllara” diye konuştu.
 

GURUR DUYUYORUM
Hastanenin kurucularından olan Selahattin Uzuner ise hastaneyle gurur duyduğu söyleyerek, şöyle devam etti: “İzmit`teki ideallerimize kavuştuk. Bu hastaneyi depremde yitirdiklerimizin ardından yaptık ve iyi ki de yapmışız. İzmit halkından bu hastaneyle ilgili teşekkürler alıyoruz. Ben 3 yılda bu noktaya geleceğimizi düşünmemiştim. Bu tablo gurur verici bir tablodur. Bu nedenle herkese teşekkür ederken, başarılarının da devamını bekliyoruz.” Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve tüm çalışanlar hep birlikte 3. yıl pastasını kesti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ