KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Acıbadem 4. yılını kutluyor
Acıbadem 4. yılını kutluyor
Güncel
24 Kasım 2010 Çarşamba 14:35
  • 1459
  • 2

Acıbadem 4. yılını kutluyor

Başarılı uygulamalarıyla farklılığını hissettiren Acıbadem Kocaeli Hastanesi dördüncü yıl dönümünü kutluyor

Acıbadem Kocaeli Hastanesi 4. yılını kutluyor. 6500 metrekare kapalı alanda 61 yatak kapasitesi, 300'ü aşkın çalışanı ve kısa sürede başarılı uygulamalarıyla farklılığını hissettiren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hastalarına kalitesi uluslararası akredite edilmiş tıbbi hizmeti sunmanın yanı sıra onları en iyi şekilde misafir etmeyi de ilke edindi.
 

A SINIFI HASTANE
İlimizdeki tek A sınıfı özel hastane olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi`nin direktörü Serpil Sarıaydın, “Acıbadem markasını buraya getirmekle çok doğru bir iş yaptığımızı düşünüyoruz. Kocaeli halkının layık olduğu hizmet kalitesini İstanbul`dan bölgeye taşıdık, arzu ettikleri sağlık hizmetlerine kavuştuklarını gururla gördük” dedi.
 

GENİŞ HİZMET AĞI
Hastanenin 19 Kasım 2006 tarihinden bugüne Kocaeli halkına hizmet verdiğini belirten başhekim Dr. Mustafa İdiz ise, şunları söyledi: “Hastanemiz özellikle Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova, Ereğli ve Zonguldak illerini de içeren bölgede yaşayanlara yüksek teknolojik donanımı ve alanında yetkin kadrosu ile üstün standartlı sağlık hizmeti sunmaktadır.
 

24 SAAT YARDIMCI
Sanayinin yoğun olduğu bu bölgelerde özellikle iş kazalarında referans hastane olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, manyetik rezonans bulunan tek özel hastane olarak da tüm radyolojik tetkikleri gerçekleştiren medikal bir donanıma sahiptir. Girişimsel  kardiyoloji ünitesi kalp krizi geçiren hastalara 24 saat yardımcı olan tek merkezdir. Böylece hasta komplikasyonlardan korunarak daha kısa sürede iyileşmektedir.
 

MUTLULUĞU PAYLAŞMAK
Hastanemiz özellikle spor yaralanmalarında ve travmalarda başarılı cerrahi müdahale ve rehabilitasyon imkanlarıyla da öncü durumdadır. Aileler için güzel telaşların yaşandığı doğumda bir çok anne adayı kadın doğum ve çocuk hekimlerimizle birlikte bu mutluluğu yaşamayı tercih etmektedir.” Hastane yönetimi günün anısında hastaneye gelen tüm hastalara Acıbadem yazılı ateş ölçer hediye etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ