KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Acıbadem’dekanser söyleşisi
Acıbadem’dekanser söyleşisi
Güncel
03 Aralık 2011 Cumartesi 15:15
  • 1375
  • 0

Acıbadem’dekanser söyleşisi

Acıbadem Kocaeli Hastanesi ve Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen söyleşide, çağımızın hastalığı olan kanser konuşuldu

Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hastalıklara karşı farkındalık sağlamak amacıyla başlattığı sağlık söyleşilerine devam ediyor. Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi`nde düzenlenen söyleşide, kanser masaya yatırıldı. Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi`yle ortaklaşa organize edilen sağlık söyleşisine, vali Ercan Topaca`nın eşi Sevim Topaca başta olmak üzere, vali yardımcıları ve belediye başkan yardımcılarının eşleri ile vatandaşlar katıldı.
 

ÖNEMLİ BİLGİLER VERİLDİ
Söyleşi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu`nun açılış konuşması ile başladı. Söyleşide Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Aydın Çorakçı “Jinekolojik Kanserlerde Tanı ve Tarama”, Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Emel Üçgül Çavuşoğlu “Kanser Hastasına Yaklaşım”, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Emirleroğlu “Meme Kanseri”, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Soner Dileklen ise “Kanserde Beslenmenin Önemi” konularında bilgilendirme yaptı. Söyleşide 5 kişiye check-up hediye edildi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ