KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Açılışa AKP’liler akın etti
Açılışa AKP’liler akın etti
Güncel
01 Aralık 2012 Cumartesi 15:16
  • 2614
  • 18

Açılışa AKP’liler akın etti

Ahmet Ark’’ın ortağı olduğu ‘Naila Mangal Başı ve Et Dünyası’ AKP’lilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti

AKP Derince İlçe Başkanı Ahmet Ark, ortağı Recep Çelebi ile birlikte Derince Yavuz Sultan Mahallesi Hürriyet Caddesi No:323 60 Evler mevkii Asker Hastanesi karşısında Naila Mangal Başı ve Et Dünyası adlı restoranı hizmete açtı. İşletme, adını lazcada bereket sofrası, bereket ambarı anlamına gelen ‘naila`dan alıyor. 

 
AKP`LİLERİN İLGİSİ
Açılışa; AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP Milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur, Derince Belediye Başkanı Aziz Ademdar, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Başiskele ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu, Kartepe ilçe başkanı Hasan Kandaz, İzmit ilçe başkanı Ali Korkmaz, Dilovası ilçe başkanı İlhan Yıldırım, Körfez ilçe başkanı Engin Koyun ve çok sayıda davetli katıldı.
 
KENDİN PİŞİR
7 personelin görev yaptığı restaurant, 200 metrekaresi kapalı, 200 metrekaresi açık olmak üzere toplam 400 metrekareden oluşuyor. 120 kişi kapasiteli olan restaurantda müşteriler kendi etlerini kendileri pişirebiliyor. Kilo ile restaurantdan et alan müşteriler, masaların orta kısmında yanar vaziyette bulunan mangallarda etlerini istedikleri gibi pişirerek afiyetle yiyebiliyorlar. Kendisi pişirmek istemeyen müşteriler için ise restorant çalışanları etleri pişiriyor.
 
ETE DAİR HER ŞEY 
Restorantda kırmızı et üzerine pirzola, antrikot, biftek, sucuk,  köfte, tavuk eti üzerine tavuk şiş ve isteğe bağlı olarak kanat yapılıyor. Et ürünleri yanında müşterilere birbirinden güzel tatlı ve salatalarla unutulmaz bir servis sunuluyor. Restaurant, sahip olduğu güçlü havalandırma ve aspiratör sistemi sayesinde müşterilerine duman altında kalmadan gönül rahatlığıyla yemek yenebilecek bir adres olma özelliğine sahip. Restaurantın müdürlüğünü Ali Bayraktar yaparken şefliğini ise Yaşar Yıldır yapıyor.      
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ