KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Ada Kitapevi’nde kitaba doyacaksınız
Ada Kitapevi’nde kitaba doyacaksınız
Güncel
24 Kasım 2012 Cumartesi 16:17
  • 2300
  • 1

Ada Kitapevi’nde kitaba doyacaksınız

1 ay önce hizmete giren Ada Kitapevi, gerçekleştirdiği imza günüyle resmi açılışını yaparak kitapseverlerle buluştu

Kitapseverlerin yeni bir adresi daha oldu. İzmit Cedit Mahallesi İnönü Caddesi No: 320 adresinde 1 ay önce hizmete giren Ada Kitapevi, resmi açılışını gerçekleştirdi. Ersin Yıldız tarafından açılan Ada Kitapevi, A`dan Z`ye içinde barındırdığı kitaplarıyla daha şimdiden İzmit`in kitap adresi oldu.

 
23 YILLIK TECRÜBE
23 yıllık bir tecrübesi olan Ersin Yıldız`ın, NCTIY`de açtığı Yıldız Kitapevi alışveriş merkezindeki yangından sonra kapanmıştı. Yıldız, kitap aşkından vazgeçmedi ve  bu kez farklı duruşuyla Ada Kitapevi`ni açtı. Açılışa özel bir de imza günü düzenlendi. Yazar Kahraman Tazeoğlu son kitabı olan  ‘Kıyısızlar`ı Ada Kitapevi`nde okurları için imzaladı.
 
İZMİT`İN KİTAPEVİ
İzmit`in parmakla gösterilen kitapevi olma yolunda ilerlediğini belirten Yıldız, her ay birbirinden değerli yazarları ağırlayarak imza günleri düzenleyeceğini açıkladı. Yıldız, 8 Aralık`ta Sinan Yağmur isimli yazarın okurlarıyla buluşacağını da müjdeledi.
 
2. ŞUBE YAKINDA
Bununla birlikte Yıldız, Ada Kitapevi`nin 2. şubesini açmak için şimdiden çalışmalara başladığını da söyledi. Yıldız, 1 ay içerisinde Dolphin` AVM` de de Ada Kitapevi olarak çalışmaya başlayacağını kaydetti. 180 metrekare alan ve 3 kattan oluşan Ada Kitapevi`nde 5 kişi kitapseverlere hizmet veriyor. 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ