KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Adıyaman’ın çiğ köftesi artık İzmit’te
Adıyaman’ın çiğ köftesi artık İzmit’te
Güncel
20 Ekim 2012 Cumartesi 15:28
  • 2149
  • 0

Adıyaman’ın çiğ köftesi artık İzmit’te

Türkiye’nin dört bir yanında adını duyuran Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi, İzmit’teki ilk şubesini açtı
Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi adıyla nam salan ve en lezzetli çiğ köfteleri müşterilerine sunan işletme, Kocaeli`deki 43. şubesini Şehabettin Bilgisu Caddesi Kavala İşhanı No: 37 adresinde dün gerçekleşen törenle hizmete  açıldı. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi böylelikle İzmit`teki ilk şubesine kavuşmuş oldu. Açılış törenine; Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi`nin mucidi Ömer Aybak ve davetliler katıldı.
 
ÖZEL KAMPANYALAR
8 yıllık bir işletme tecrübesine sahip olan Ayhan Koca tarafından açılan İzmit şubesi, iki katlı ve 100 metrekare alandan oluşuyor. Çiğ köfte konusunda tecrübeli olan 3 ustanın çalıştığı işletmede, özel kampanyalar uygulanıyor. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi`nde hem tabakta hem de dürüm olmak üzere 2 türlü servis bulunuyor. Bununla birlikte telefonla sipariş vererek de çiğköftenizi evinize isteyebiliyorsunuz.
 
MUTLULUK DUYUYORUM
Açılış kurdelesinin kesiminden sonra duygularını aktaran şube sahibi Ayhan Koca, “Yıllardır edindiğim işletme tecrübesiyle Türkiye`de marka haline gelen Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi`nin 43. şubesini açmanın mutluluğunu yaşıyorum” diyerek herkesi çiğköfte yemeye davet etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ