KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Adnan Köşker’in gece mesaisi
Adnan Köşker’in gece mesaisi
Güncel
16 Kasım 2010 Salı 16:21
  • 994
  • 0

Adnan Köşker’in gece mesaisi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, elverişli hava şartları nedeniyle gece gündüz çalışan asfalt ekiplerini ziyaret ederek işçilerin bayramını kutladı

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`ne bağlı asfalt ekiplerinin Arapçeşme Mahallesi ve şehrin değişik noktalarındaki asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen belediye başkanı Adnan Köşker, yoğun çalışmaları dolayısıyla işçilere tek tek teşekkür etti. Köşker, “Hızlı çalışma temposundan dolayı hepinize Gebzeliler adına teşekkür ediyorum. Son bir haftada onlarca sokak asfaltladınız. Buralarda oturan vatandaşlarımız hem kışa pırıl pırıl sokaklarda girecek, hem de tozdan rahatsız olmadan bayram ziyaretlerini rahatlıkla yapabilecek” dedi.
 

TEŞEKKÜR ETTİ
Beraberinde başkan danışmanı Şakir Bitmez ve fen işleri müdürü Mikail Ozan ile birlikte Arapçeşme`de yapılan asfalt serim çalışmaları ile şehrin değişik noktalarında devam eden asfalt onarım ve yama çalışmalarını tek tek denetleyen Adnan Köşker, ayrıca vatandaşlarla da sohbet etme fırsatı buldu. Vatandaşlar, asfalt çalışmalarının bayram öncesinde tamamlanması için ekiplerin çalışmalarını yakından takip eden Köşker`e teşekkür etti. Köşker, mahallelerdeki denetimleri sırasında etrafını saran çocuklara da bayram çikolatası dağıtmayı da ihmal etmedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ