KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Ağaçtan düşüp öldü
Ağaçtan düşüp öldü
Güncel
06 Ekim 2009 Salı 12:00
  • 2163
  • 7

Ağaçtan düşüp öldü

Arslanbey Şefkatiye Mahallesinde ikamet eden ve uzun yıllar Almanya’da çalıştıktan sonra köyüne dönen İlyas Turan kestane toplamak için çıktığı kestane ağacından düşerek yaşamını yitirdi.

Arslanbey Şefkatiye Mahallesi Hasan Yılmaz Caddesi üzerinde ikamet eden ve uzun yıllar Almanya`da işçi olarak çalışıp emekli olduktan sonra köyüne geri dönen İlyas Turan (67) kestane toplamak için çıktığı ağaçtan düşerek yaşamını yitirdi. İddialara göre olay şu şekilde gelişti: Sabah saatlerinde kestane toplamak için kestane ağacına çıkan İlyas Turan bir anlık dalgınlık sonucu çıktığı ağaçtan düşerek ağır yaralandı. Evdekilerin farkına varmasıyla olay yerine çağrılan ambulansla talihsiz adam hemen Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Toprağa verildi
Durumu ağır olan İlyas Turan, ne yazık ki akşam saatlerinde doktorların tüm müdahalelerine rağmen hastanede yaşamını yitirdi. Beldede iyilikleriyle bilinen ve çok sevilen İlyas Turan`ın vefat etmesi beldede üzüntüye neden oldu. Hastanede yapılan otopsisinin ardından Turan evine götürüldü. Almanya`da işçi olarak çalışan Metin ve Eyüp Turan ile birlikte 8 çocuk babası olan İlyas Turan, Arslanbey Merkez Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şefkatiye Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ