KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Ahmet Demir başkan seçildi
Ahmet Demir başkan seçildi
Güncel
08 Nisan 2010 Perşembe 17:36
  • 1281
  • 2

Ahmet Demir başkan seçildi

Mevcut başkan Ahmet Uzun’un tekrar aday olmadığı İzmit Muhtarlar Derneği kongresinde, Ahmet Demir derneğin yeni başkanı oldu

İzmit Muhtarlar Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. Dernek binasında gerçekleştirilen kongrede 35 üye oy kullandı. Bir dönemlik mevcut başkan Ahmet Uzun`un tekrar aday olmadığı kongrede, tek aday Balören Köyü`nün çiçeği burnunda muhtarı Ahmet Demir derneğin yeni başkanı oldu. Kongre sonrası kısa bir konuşma yapan Ahmet Uzun, şunları söyledi:  “İl Genel Meclis Üyeliği ile dernek başkanlığını bir arada yürütemekte zorlandığım için aday olmadım. Görevimi genç bir arkadaşıma devrettiğim için mutluyum. Kendisine başarılar dilerim.”

TÜM MUHTARLARA YARDIM
 Uzun`un ardından söz alan, Balören Köyü Muhtarı Ahmet Demir, bütün muhtarlarla kucaklaşacağını belirterek, şunları söyledi: “Bir yıldır Balören Köyü Muhtarlığı`nı yürütüyorum. Böyle kısa bir sürede değerli büyüklerimin beni bu göreve layık görmesi beni oldukça memnun etti. Onlara çok teşekkür ediyorum. İzmit`te 50 köy, 52 mahalle muhtarlığı bulunuyor. Biz sadece İzmitli muhtarlara değil, tüm muhtarlara elimizden geldiğince yardım edeceğiz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ