KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Ahmet Elmas, köylülerin eylemine katıldı ama..!
Ahmet Elmas, köylülerin eylemine katıldı ama..!
Güncel
22 Kasım 2010 Pazartesi 11:04
  • 2113
  • 1

Ahmet Elmas, köylülerin eylemine katıldı ama..!

Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bütün iyi niyetli çabalarına ve arkasına aldığı rüzgara rağmen CHP ilimizde kelimenin tam anlamıyla yerlerde sürünüyor.

Ama muhalefet partisi olmasına rağmen Kurban Bayramı`nda bile yine ‘sağdan say 50 kişi soldan say 50 kişi` ile bayramlaşan ve ‘ Sağırlar ile körlerin birbirlerini ağırladıkları` muhabbetlerden ileri gitmeyen CHP`de kimin ne yaptığı bile belli değildir.
 

Ana muhalefet partisidir ama bunu bile beceremez ilimizde CHP. İçlerinden birisi çıkıp halkın, vatandaşın sorunlarını dile getirip muhalefet etmeye kalkışsa ilk önce kendileri engelliyor CHP`de.
 

Bunun en canlı örneğini de Kurban Bayramı öncesinde gördük. Toprakları elinden alınmak istenen köylülere destek olan CHP`li İl Genel Meclis üyesi Ahmet Uzun`a tepkiyi yine partinin il Genel meclis üyesi Ahmet elmas vermişti.
 

Basın dahil olmak üzere bütün İl Genel meclis üyeleri içinde Ahmet Uzun`la tartışan Ahmet Elmas köylülerinde hışmına uğramıştı.
Yaptığı büyük yanlışın farkına varan ve tepkilerden ürken Ahmet Elmas, köylülerin gönlünü almak için bayramın 4. Günü Kocakaymaz Köyü`ne gitti.
 

Buradaki eyleme de katılan Ahmet Elmas eylemi arabasının içinde ya da arka sıralardan takip etti. Köylülerden hiç birisi kendisini tanımadı.
Köylülere de kendisini tanıtmayan, sessiz sedasız eylemi izleyen Ahmet Elmas böylelikle vicdanını da rahatlatmış oldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ