KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Ahmet Uzun, başkanlığı bırakıyor
Ahmet Uzun, başkanlığı bırakıyor
Güncel
04 Kasım 2009 Çarşamba 17:22
  • 1150
  • 2

Ahmet Uzun, başkanlığı bırakıyor

CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi ve İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uzun, kasım ayı içinde yapılacak olan olağanüstü kongrede aday olacak muhtarlara çalışın mesajı verdi

Kasım ayında yapılması gereken İzmit Muhtarlar Derneği kongresinde aday olmayacağını açıklayan İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Uzun, kongre öncesi muhtarlara seslendi. Uzun, “Bir çoğunuzla geçmiş dönemde beraber görev yaptık, bir ksımınız da ilk kez göreve geldiniz, tanıştık, görüştük. İzmit ilçesinin yegane derneği olan İzmit Muhtarlar Derneği`nin kapısı bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere açık olacaktır. Biz bayrağı devrediyoruz. Yerimize gelecek olan arkadaşlarımıza borçsuz, sorunları minimum seviyeye çekilmiş bir dernek bırakıbilmek için yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber gösterdiğimiz gayretler başarıya ulaşmıştır. Kuruluşumuzdan bu yana bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.


ÇALIŞMALARA BAŞLASINLAR

Yapılacak olan kongre hakkında da konuşan başkan Ahmet Uzun, “Taşıdığım siyasi kimlik ve muhtarlıktan istifa etmem nedeniyle İzmit Muhtarlar Derneği kongre sürecine girmiştir. Büyük ihtimalle kasım ayı içerisinde kongremiz gerçekleşecek. Bu bayrağı ileriye taşımak isteyen arkadaşlarımız adaylık çalışmalarına şimdiden başlasın. Kongrenin başta tüm muhtarlar camiasın olmak üzere tüm kente hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 2008 yılının ilk aylarında kurulan İzmit Muhtarlar Derneği kuruluşunun 6. ayında yapılan olağan genel kurulla başkanlığa seçilen Ahmet Uzun, 29 Mart seçimlerinde İl Genel Meclis Üyesi seçildikten sonra muhtarlıktan istifa etmişti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ