KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Aile hekimleri plaketle uğurlandı
Aile hekimleri plaketle uğurlandı
Güncel
07 Aralık 2010 Salı 14:12
  • 1704
  • 0

Aile hekimleri plaketle uğurlandı

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Aydınlık; yeni uygulama ile aile hekimliği görevine geçen eski yakın çalışma arkadaşlarına plaketle teşekkür etti ve uğurladı

Kocaeli Sağlık İl Müdürlüğü bununla ilgili olarak bir organizasyon düzenledi. Sağlık İl Müdürü Dr. Hasan Aydınlık`ın evsahipliğinde, Antikkapı`da gerçekleşen yemekli organizasyona davetli Sağlık İl Müdürlüğü personeli katıldı. Yemek öncesi bir konuşma yapan Sağlık Müdürü Aydınlık, daha düne kadar sağlık grup başkanlıklarında görev yapan, yeni yasa gereği de aile hekimliği uygulamasının gereği için yeni vazifelere girişen personeline önce emeklerinden dolayı teşekkür etti, ardından da yeni görevlerinde başarıları diledi. Sağlık Müdürü Aydınlık, yemek sonrası da bu personele plaket takdiminde bulundu.
 

YEMEKTE BULUNANLAR
Sağlık Müdürü Aydınlık`ın davetinde plaket alacak personelin yanı sıra şu isimler de yeraldı: “Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. Harun Öz, Dr. Şeref Kasımoğlu, Dr. Sabri Medioşoğlu, Dr. İrfan Turan, Sadık Bozok, Yataklı Tedavi Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Özgür İpçi, AÇSAP Şube Müdürü Dr. Ahmet Fatih Güray, Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürü Dr. Mehmet Yılmaz, 112 Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Ayfer Öz, Aile ve Toplum Sağlığı Şube Müdürü Dr. Pınar Özkır Sönmez, Eğitim Şube Müdürü Mahmut Karacık, Gıda ve Çevre Kontrol Şube Müdürü Ali Kavaz..”


Plaket alan personel
Aile hekimliği uygulaması nedeniyle yeni vazifelere atanan ve Sağlık Müdürü tarafından plaket alan kişiler de şunlar oldu: “Sağlık Ocakları Şube Müdürü Dr.Mustafa Gündüz, Kurum Tabibi Önder Kulan, Eğitim Şubesi`nden Sağlık Memuru Serkan Ankun, AÇSAP Şubesi`nden Dr.Veis Karabudak, Verem İl Koordinatörü ve Gölcük Verem Savaş Dispanseri Başhekimi Dr.Metin Şentürk, Talasemi Merkezi Sorumlusu Dr.Vijdan Şenkal, İzmit Sağlık Grup Başkanı Dr.Mehmet Salih Şenkal, Başiskele Sağlık Grup Başkanı Dr.Muhammmet Tekin, Çayırova Sağlık Grup Başkanı Dr.Şule Ezenci Erdoğan, Dilovası Sağlık Grup Başkanı Dr.Kenan Tanış, Gölcük Sağlık Grup Başkanı Dr.Ekrem Aktuğ, Karamürsel Sağlık Grup Başkanı Dr.Mustafa Karaca, Kandıra Sağlık Grup Başkanı Dr.Mustafa Sarı ve Körfez Sağlık Grup Başkanı Dr.Bülent Bulca”

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ