KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Ailesinin önünde kazada can verdi
Ailesinin önünde kazada can verdi
Güncel
24 Aralık 2011 Cumartesi 11:29
  • 7851
  • 8

Ailesinin önünde kazada can verdi

TIR’ın çarptığı kadın eşi ve torunlarının önünde can çekişti, ailenin yaşadığı acı ve çaresizlik herkesin yüreğini sızlattı

Kartepe Köseköy ışıklar mevkiinde meydana gelen feci kazada, eşi ve torunlarıyla birlikte gezmeye çıkan Nigar Akyüz (78) yaşamını yitirdi. Alınan bilgilere göre, Köseköy`de ikamet eden kızlarını ziyarete gelen Nigar Akyüz ve eşi Hüseyin Akyüz, torunları Necip Öztürk ve Ebrar Öztürk`le birlikte dışarıya çıktı. Akyüz çifti ve torunları, Köseköy ışıklar mevkiindeki Nissan bayii önünden yolun karşısına geçmek istedi.
 

BÜYÜK ŞOK YAŞADILAR
Bu sırada İzmit istikametine ilerlemekte olan Gökhan Fındık yönetimindeki 16 ZC 601 plakalı TIR, bir anda önüne fırladığı öne sürülen Nigar Akyüz`e çarptı. Nigar Akyüz`ün hızla düştüğünü ve sürüklendiğini gören Hüseyin Akyüz ile torunları büyük şok yaşadı. Olay yerine hemen sağlık ekipleri çağırıldı. Polis olay yerinde önlem alırken, Hüseyin Akyüz ve torunları gözyaşlarına hakim olamadı.
 

HASTANEDE KURTARILAMADI
Yaklaşık 10 dakika sonra olay yerine gelen ambulansla hemen Kocaeli Devlet Hastanesi`ne kaldırılan Nigar Akyüz, durumunun ağır olması nedeniyle Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi`ne sevk edildi. Durumu hızla kötüye giden Nigar Akyüz, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sürücü Gökhan Fındık ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ