KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
Demirbakan gün sayıyor
Demirbakan gün sayıyor
Kocaelispor
16 Nisan 2010 Cuma 16:23
  • 1601
  • 0

Demirbakan gün sayıyor

Kocaelispor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan’ın Mayıs ayının sonunda sözleşmesi bitiyor. Bütün ipleri koparan Demirbakan adeta gün sayıyor

ANTRENMANLARDA MİSAFİR GİBİ
Kocaelispor Teknik Direktörü Çoşkun Demirbakan, Kocaelispor`a geldiğinde bu takımı düşürmeyeceğim. Fakat herkes bize destek vermeli. Bu takımı el birliği kümede bırakmalıyız demişti. Fakat Kocaelispor resmen evinde oynadığı Konyaspor maçını kaybetmesiyle Bank Asya 1. Ligi`nden düşmüştü. Büyük umutları olan Çoşkun Demirbakan küme düşen Kocaelispor için artık fazla bir şey yapmıyor. Kocaelispor`un çalışmalarını dışarıdan takip eden teknik direktör Coşkun Demirbakan adetagün sayıyor.

İPLER ÇOKTAN KOPMUŞ
Kardemir Karabükspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Kocaelispor`da teknik direktör Coşkun Demirbakan ayrılık sinyalleri veriyor. Üç gün üst üste yapılan antrenmanlara çıkmayan Demirbakan, antrenmanları saha kenarından izlemekle yetindi. Demirbakan`ın ayrılık için Mayıs ayını beklediği ulu orta konuşulmaya başlandı. Demirbakan`ın huzursuz olduğu dikkatlerden kaçmazken, antrenmanları saha kenarından izlemesi iplerin koptuğunu belli ediyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ