KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele protokolü kahvaltıda tanıştı
Başiskele protokolü kahvaltıda tanıştı
Güncel
19 Nisan 2010 Pazartesi 14:57
  • 823
  • 0

Başiskele protokolü kahvaltıda tanıştı

Başiskele Eğitim-Kültür Derneği’nin, ilçedeki birlik-beraberliği pekiştirmek ve tanıştırmak amacıyla düzenlediği kahvaltılı toplantılarında bu ay ilçe protokolünü ağırladı

Başiskeleli Eğitim ve Kültür Derneği tarafından her ay düzenli olarak birlik, beraberlik ve tanışmayı amaçlayan kahvaltı programları devam ediyor. Bu kapsamda derneğin nisan ayı kahvaltılı buluşmasında Başiskele`de kamu kurumlarında görev yapan protokol mensupları, muhtarlar ve dernek başkanları bir araya geldi. Naila Kafe`de düzenlenen etkinlikte buluşan ilçe protokolü üyeleri, hem dernek üyeleriyle tanışmış oldu hem de derneğin faaliyetleri hakkında bilgi alma fırsatı buldu.

YAKINDAN TAKİP EDİYORUM
Kahvaltıda konuşan Başiskele Kaymakamı Selami Aydın, “Derneğinin faaliyetlerini yakından takip ediyorum. Eğitim kurumlarına yönelik yapılan faaliyetler diğer derneklere de örnek olmalı. Önümüzdeki günlerde ilçemize katkı sağlayacak önemli projelere imza atacaklarına gönülden inanıyorum” dedi. Dernek başkanı Volkan Şenel de: “Derneğimiz, bu ilçede eğitim ve kültür gönüllüsü insanların bir araya gelerek kurmuş oldukları bir sivil toplum kuruluşudur. Bu kapsamda yapmış olduğumuz faaliyetlerde bizlere yardımcı olan tüm kamu kuruluşlarına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ