KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Akaryakıt sektöründe Akova güvencesi
Akaryakıt sektöründe Akova güvencesi
Güncel
01 Aralık 2012 Cumartesi 15:12
  • 1767
  • 1

Akaryakıt sektöründe Akova güvencesi

İnşaat ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Akova Şirketler Grubu, Körfez’de açtığı benzin istasyonuyla akaryakıt sektörüne adım attı

Temelleri 1999 yılında atılan, Körfez ve Kocaeli`de inşaat ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Akova Şirketler Grubu, Körfez`de hizmete soktuğu istasyonla akaryakıt sektörüne adım attı. Türkiye Petrolleri (TP)`nin istasyonunu Körfez Belediyesi hizmet binasının karşısında faaliyete geçiren Akova Şirketler Grubu, yılların verdiği deneyim ve güvenle akaryakıt sektöründe de müşterilerine hizmet verecek. 

 
KALİTE VE GÜVEN
Körfez ve Kocaeli`nin tanınmış firmalarından olan grup, daha önce inşaat ve madencilik sektöründe başarılı işlere imzasını atmıştı. Akova Şirketler Grubu, petrol sektöründe de güven ve kalitenin adresi olmayı hedefliyor. Körfez Belediyesi yeni hizmet binası karşısında açtığı son teknolojiye sahip tesisle kaliteli petrolcülük anlayışına uygun çalışan Akova Petrol, vatandaşın güvenini şimdiden kazandı.
 
UCUZ AKARYAKIT
Akova Şirketler Grubu`nun sahibi iş adamı Ali Akova, son teknolojiyle donatarak kurdukları akaryakıt istasyonunda vatandaşa en kaliteli ve ucuz akaryakıtı sağlayacaklarını ifade etti. Akova; “Yaptığımız işlerde her zaman kaliteli ve dürüst çalıştık. İnşaat ve madencilik sektöründe ismimizi de bu şekilde duyurduk. Artık petrol sektöründe hizmet etmeye devam edeceğiz. Vatandaşımız hem kaliteli hem de ucuz petrolü bizim sayemizde alacak” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ