KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Aklına esen intihara kalkışıyor
Aklına esen intihara kalkışıyor
Güncel
11 Eylül 2010 Cumartesi 13:04
  • 10131
  • 0

Aklına esen intihara kalkışıyor

Bayramın son günü bu kez Adnan Menderes Köprüsü bir intihar girişimine sahne oldu. İntihara kalkışan kişi ise konteynerine elektrik ve su bağlatamayan Rıfat Duran’dı

Suadiye`de bir konteynerde yaşayan Rıfat Duran isimli bir kişi öğle saatlerinde Halkevi mevkiindeki Adnan Menderes Köprüsü`ne çıkarak intihar girişiminde bulundu. Olay iddialara göre şu şekilde gelişti: Malulen emekli olduğu öğrenilen Rıfat Duran(51) yıllar önce eşinden ayrıldı. İki çocuğunu da eşine veren Duran, konteynerde yaşamaya başladı. Konteynerine elektrik ve su bağlanmasını isteyen Duran hem Kartepe hem de Büyükşehir Belediyesi`ne defalarca gitti, ancak bir sonuç alamadı.
 

POLİSLER VAZGEÇİRDİ
Duran, öğle saatlerinde Halkevi mevkiine geldi, elindeki bıçağı sağa sola sallayarak bağırıp çağırmaya başladı, ardından da Adnan Menderes Köprüsü`ne çıkarak intihara kalkıştı. Korkuluklardan ‘Konteynerime elektrik ve su bağlanmasını istiyorum` diye bağıran Rıfat Duran`ı olay yerine gelen polis ekipleri kısa sürede ikna etti. Köprüden indirilen Duran önce hastaneye, ardından da Saraybahçe Karakolu`na götürüldü.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ