KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
AKME-DER’den üyelerine indirim avantajı
AKME-DER’den üyelerine indirim avantajı
Güncel
03 Aralık 2012 Pazartesi 11:51
  • 1058
  • 0

AKME-DER’den üyelerine indirim avantajı

AKME-DER, Türkiye genelinde tüm memurlara daha uygun alışveriş imkanı yaratmak için çalışmalarına Gölcük’ten başladı
Kısa adı AKME-DER olan Aktif Memurlar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri için çalışmalarına hızlı başladı. Derneğin genel merkezi olarak belirlenen Kocaeli`den çalışmalara başladıklarını ifade eden AKME-DER Genel Başkanı Özhan İmre, amaçlarının Türkiye genelinde çalışan devlet memurlarına avantajlar sağlamak olduğunu belirtti. 
 
UYGUN ALIŞVERİŞ
Gölcük`te bazı esnafla indirim anlaşmaları yaptıklarını ifade eden İmre, “Derneğimize üye olan devlet memurlarına uygun koşullarda alışveriş imkanı sunmak istedik. Bu kapsamda Gölcük`te çeşitli antlaşmalar yaptık. İzmit`te başladığımız çalışmaları Türkiye geneline yayarak, devlet memurlarına uygun alışveriş imkanları yaratmak istiyoruz” dedi.  
 
MEMURLARI BEKLİYOR
Dernek merkezlerinin Gölcük olarak kalacağını ifade eden İmre, ”Çalışmalarımız Yalova olmak üzere Kocaeli merkezi İzmit ve Türkiye genelinde de devam edecek. Sloganımız ‘Kesesini seven derneğimize üye olur` Üye olmak isteyen devlet memurlarını Merkez Mah. M. Fevzi Çakmak Cad. Durmaz İş Merkezi No:6 Gölcük / Kocaeli adresimizde bulunan dernek genel merkezimize gelerek bir çay-kahve içmeye bekiyoruz” dedi.
 
ANLAŞILAN KURULUŞLAR
AKME-DER`in Gölcük`te anlaşma yaptığı kuruluşlar şunlar: Ak Sigorta Ebru Barış Acentesi, Kaya Kardeşler Peynircilik, Yeni Hisar Market, Tadım Unlu Mamulleri, Tan Et Gıda, Ünal Tavukçuluk, Merkez Lokantası, Tersane Kahvehanesi Salon 26, Karadeniz Kitapevi, Tuana Optik, Fulyam Erkek Kuaförü, Güney Tantuni Künefeci, Kanaat Baklavacı, Tonbak Tatlı ve Pasta.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ