KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
AKP ailesinde nişan mutluluğu
AKP ailesinde nişan mutluluğu
Güncel
22 Kasım 2012 Perşembe 10:18
  • 1025
  • 0

AKP ailesinde nişan mutluluğu

AKP Derince İlçe Gençlik Kolları Yönetimi’nde birçok görevde bulunan Recep İnan ve ilçe kadın kollarında yer alan Kadriye Merve Karaaslan, evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı

Saliha ve Mevlüt İnan`ın önce Çınarlı Mahallesi`nde ardından da AKP Derince İlçe Gençlik Kolları Yönetimi`nde birçok görevde bulunan ve şimdilerde ise ilçe ana kademenin yedek yönetiminde yer alan oğulları Recep İnan, ile Şerife ve Durmuş Ali Karaaslan çiftinin ilçe kadın kolları yönetimindeki kızları Kadriye Merve Karaaslan evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi`nde düzenlenen nişan merasimine AKP teşkilatının değişik kademelerinde görevli çok sayıda partili ile Karaaslan ve İnan ailelerinin yakınları katıldı. 

 
DÜĞÜN SENEYE
Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, AKP Derince İlçe Başkanı Ahmet Ark ve kadın kolları başkanı Hülya Akdilek`in birlikte nişan kurdelesini kestiği merasimde Alemdar, evlilik yolunda ilk adımlarını atan genç çifti tebrik etti. Çiftin teşkilat bünyesinde uzun zamandır gönüllü olarak yer aldıklarını hatırlatan Alemdar, özverili çalışmalarından ötürü gençlere teşekkür de etti. Merve ile Recep`in düğün töreni ise önümüzdeki yıl sonbaharda yapılacak. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ