KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
AKP, bunun bedelini ödeyecek
AKP, bunun bedelini ödeyecek
Güncel
05 Ekim 2012 Cuma 12:32
  • 596
  • 0

AKP, bunun bedelini ödeyecek

ÖDP İl Örgütü, doğalgaza ve elektriğe yapılan zamları eleştirerek, AKP’nin bir gün bedel ödeyeceğini ifade etti

Özgürlük ve Dayanışma Partisi İl Örgütü Belediye İş Hanı önünde toplandı, son günlerde doğalgaza ve elektriğe yapılan zamları protesto etti. Ellerinde “AKP elini cebimizden çek” pankartlarını taşıyan il yöneticileri adına basın açıklamasını Uğur Kaya yaptı. Kaya, AKP Hükümeti`nin kongrenin gürültüsü arasında jet hızıyla doğalgaz ve elektriğe zam yaptığını söyledi.

 
YOKSUL DÜŞMANI 
Konuşmasında AKP Hükümeti`ne yüklenen Uğur Kaya, “AKP yeni zamlarla yeni dönemde de zengin dostu, yoksul düşmanı politikaların kararlı bir uygulayıcısı olacağını gösterdi, yeni dönem manifestosunu zamlarla ilan etti. AKP, bütçe açığını zamlar ve yeni vergilerle emekçi yoksul halkın sırtından kapatmaya çalışıyor” dedi. 
 
BEDEL ÖDETİYOR
‘Her şeyin bir bedeli var` şeklinde konuşan Enerji Bakanı`nı örnek göstererek AKP`nin bedel ödeme günlerinin kapıda olduğunu iddia eden Kaya, “AKP`nin her bedeli halka ödetmeye çalışmasına karşı sessiz kalmayacağız. AKP`nin savaş politikalarının faturası daha fazla zam ve zulüm olarak geri dönüyor” diyerek Şanlıurfa`nın Akçakale ilçesine Suriye tarafından düşen top mermisini örnek verdi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ