KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Ellibeş’e konuk oldu
AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Ellibeş’e konuk oldu
Güncel
14 Aralık 2012 Cuma 11:43
  • 819
  • 0

AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Ellibeş’e konuk oldu

AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız başkan Mehmet Ellibeş’i ziyaret ederek yeni yürütme kurulunu tanıttı

AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız ve yeni yürütme kurulu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş`i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyaretten dolayı Ellibeş, gençlik kolları başkanı Ziya Yıldız ve yeni yürütme kurulu üyelerine teşekkür etti. Ellibeş, gençlik kollarının çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Yapmış olduğunuz çalışmalarda, faaliyetlerde ve etkinliklerde farkınızı ortaya koyuyorsunuz. Bu nedenle başta gençlik kolları başkanı Ziya Yıldız olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

 
YENİ PROJELER ÜRETİYORUZ
Ziya Yıldız ise “Öncelikle gençlik kollarının yapmış olduğu bir dizi organizasyon ve faaliyetlere vermiş olduğunuz destek ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Gençlik kolları olarak, büyüyen Gölcük`e paralel olarak biz de her geçen gün daha da büyüyor, yeni genç arkadaşlarımız aramıza katılıyor. Bu gelişmelerden dolayı mutluyuz. Hedeflerimizi de bu doğrultuda geliştirerek yeni projeler üretmeyi ve bunları gençlerimizle paylaşmayı amaçlıyoruz” diye konuştu. Yıldız, daha sonra AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları yürütme kurulunun yeniden oluşturulduğunu belirterek yürütme kuruluna katılan arkadaşlarını tanıttı.
 
YENİ YÜRÜTME KURULU
Yeni yürütme kurulu öyeleri şöyle: Siyasal ve hukuki işlerden sorumlu başkan yardımcısı Ali Kemal Öztürk, teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcısı Zafer Aras, seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Raif Atalar, tanıtım ve medyadan sorumlu başkan yardımcısı Melek Kılıç, dış ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Yasin Oğuz, sosyal işlerden sorumlu başkan yardımcısı Murat Uzuner, üniversitelerden sorumlu başkan yardımcısı Ahmet Eren, halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Bünyamin Gürler, yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Ramazan Demir, ekonomik ve mali işlerden sorumlu başkan yardımcısı Talip Tekin, Ar-Ge ve eğitimden sorumlu başkan yardımcısı Büşra Şengün, sekreter Mümine Ardıç.
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ