KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
AKP' li Gençlerin ‘Davutoğlu Sevgisi’
AKP' li Gençlerin ‘Davutoğlu Sevgisi’
Güncel
05 Kasım 2010 Cuma 15:10
  • 945
  • 0

AKP' li Gençlerin ‘Davutoğlu Sevgisi’

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları’nın toplantısında ‘Davutoğlu Sevgisi’ adlı sunum gerçekleştirilerek Dış İlişkiler Bakanı Ahmet Davutoğlu anlatıldı

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları`nın haftalık yönetim kurulu toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Murat Ergelen`in başkanlık yaptığı toplantıya ilçe yönetim kurulu üyesi Sacid Çetin ve il gençlik kolları yönetim kurulu üyesi Yusuf Yazıcı misafir olarak katıldı. Toplantı öncesi konuşan Ergelen ülke gündemiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Ardından da gençlik kollarının dış ilişkileden sorumlu başkan yardımcısı Ömer Gün, Dış İşleri Bakanı Ahmet Davutoğlu hakkında sunum yaptı.
 

BURS SIKINTISI
“Davutoğlu Sevgisi” adıyla gerçekleştirilen sunumda konuşan Ömer Gün, “Davutoğlu`nu tüm dünya parmak ısırarak izliyor. Yazdığı Stratejik Derinlik adlı kitabı en çok satan kitaplar listesinde başı çekiyor. Başbakanımız ve Dış İşleri Bakanımız sayesinde ülkemizin itibarı giderek artıyor” dedi. Toplantıda burslar hakkında bilgi veren Mehmed Beyhan da “CHP`nin oluşturduğu burs sıkıntısını çözmek adına ilçe başkanımız Nedim Arsal ile koordineli çalışıyoruz” diye konuştu.
 


 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ