KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
AKP' li kadınlar kahvaltıda buluştu
AKP' li kadınlar kahvaltıda buluştu
Güncel
07 Kasım 2010 Pazar 14:36
  • 1251
  • 0

AKP' li kadınlar kahvaltıda buluştu

AKP Gebze İlçe Kadın Kolları, Çayırova, Dilovası ve Darıca’nın ilçe kadın kollarıyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi

AKP Gebze İlçe Kadın Kolları önceki gün Dilovası, Çayırova ve Darıca`nın ilçe kadın kollarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Eskihisar Sakızağacı Parkı`nda gerçekleştirilen etkinlikte Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve eşi Ragibe Köşker, Gebze ilçe başkanı Yılmaz Bayram ve eşi Kamer Bayram, il kadın kolları başkanı Oya Tunçel ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak`ın eşi Teslime Karabacak da hazır bulundu. Yaklaşık 80 bayanın katıldığı toplantıda konuşan başkan Köşker, AKP`li kadınların sergilediği başarılı çalışmaları takdirle izlediğini söyledi.
 

EN BÜYÜK PAY
Köşker konuşmasına şöyle devam etti; “Kadınlarımızın siyasal hayata etkin bir şekilde katılımı siyasette kaliteyi artırır. Partimizin bugüne kadar elde ettiği her başarıda en büyük pay sizlerindir.” Ardından konuşan ilçe başkanı Yılmaz Bayram da, kadın kollarını referandumda sağladığı başarıdan dolayı kutladı. Toplantıya ev sahipliği yapan Gebze ilçe kadın kolları başkanı Vasiye Aydın son sözü alarak, “Bizler diğer ilçelerimizle birlikte bir bütünüz. Referandumda sergilediğimiz başarılı performansı genel seçimlerde arttıracağız” diye konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ