KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
AKP’den Petrol-İş’e gecikmeli ziyaret
AKP’den Petrol-İş’e gecikmeli ziyaret
Güncel
16 Aralık 2011 Cuma 15:30
  • 2831
  • 0

AKP’den Petrol-İş’e gecikmeli ziyaret

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetimi, gecikmeli de olsa aylar önce şube başkanı değişen Petrol-İş Sendikası Kocaeli Şubesi’ne ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetim kurul üyeleri, Ali Ufuk Yaşar'ın Petrol-İş Sendikası Genel Sekreteri olmasından sonra boşalan Kocaeli şube başkanlığı görevine getirilen Salih Akduman`a nezaket ziyaretinde bulundu.   Üç buçuk ay önce göreve gelen Akduman`a gecikmeli de olsa ‘hayırlı olsun` diyen il başkanı Civelek, gecikmenin nedenini ilçe kongrelerine bağladı.

 

 

DESTEK İSTEDİ
Civelek, “Bunun için özür dileriz. Ben inanıyorum ki Yaşar`dan aldığınız görevde çıtayı daha da yukarılara taşıyacaksınız” dedi. AKP`lilere teşekkür eden sendika başkanı Akduman, iktidar partisinin temsilcilerini bulmuşken fona dönüşmesi gündemde olan kıdem tazminatı konusunu açtı. Akduman, “Bizler kıdem tazminatının fona dönüşmesini istemiyoruz. Bu bir hak kaybıdır. Bizlerin yanında yer almanızı ve destek vermenizi istiyoruz” dedi.

 

 

ANAR BİZİM DEĞİL
Ziyarette basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan il başkanı Civelek, kendilerinin yaptırdığı anketi gerçekçi bulmayan il başkanlarına yanıt vermekte gecikmedi. Civelek, “Anketi yapan ANAR firması bizim firmamız değil, Türkiye genelinde bir firmadır. Çevrelerine bir baksınlar siyaset üretmek demek, haftada bir toplantı yapmak değil. Bunu böyle görenler zaten sadece eleştirir” ifadesini kullandı.

 

 

VERİLERİ AÇIKLASINLAR
Her daim sahada olduklarını söyleyen Civelek, “Başarımızı kutluyoruz, çalıştık başardık. Gazeteler aracılığıyla olasılıklarla konuşmak yerine onlarda gerçek rakamsal verileri açıklasınlar” dedi.  Öte yandan genel durum değerlendirmesinde de bulunan Civelek SP İl başkanı Ahmet Kul`un ‘Eceli gelen sinek kanatlanır` yorumunun da yakışan bir yorum olmadığını nezaketi kaybetmemek gerektiğini kaydetti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ