KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li gençler enerji topladı
AKP’li gençler enerji topladı
Güncel
06 Kasım 2012 Salı 11:01
  • 632
  • 0

AKP’li gençler enerji topladı

AKP’li gençlerin aileleri, Paşasuyu Tesisleri’nde düzenlenen piknikte bir araya geldi, aileler ve gençler düzenlenen etkinliklerle stress attı

AKP Kocaeli Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerinin aileleri düzenlenen kaynaşma pikniğinde buluştu. Sosyal İşler birimi tarafından organize edilen etkinlikte, AKP`li gençler çeşitli aktivitelerle stres atarak enerji topladı. AKP Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, başarılarının arkasında ailelerin olduğunu belirtti.

 
AİLE DESTEĞİ ÖNEMLİ
Rahatça çalışmalarında ailelerinin destekleri olduğunu vurgulayan Akın, “Gençlik kolları olarak bizler rahatça çalışabiliyorsak, bu ailelerimizden aldığımız destek sayesindedir. Evli olan arkadaşlarımız eşlerine, bekar olan arkadaşlarımız anne ve babalarına ayıracakları vakitten feragat ederek Kocaeli'nin dört bir yanında tereddüt dahi etmeden çalışıyor.” dedi.  
 
BAŞARI EN BÜYÜK ÖDÜL
Aile desteğinin henüz siyasetin başlangıcında olan biri için önemli olduğunu belirten Akın, “Bizlerden desteklerini esirgemeyen ailelerimizi, başarılı olarak ödüllendirmek boynumuzun borcu.” dedi. Kocaeli Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerine ve ailelerine teşekkür eden Akın, yöneticilere ve ailelerine birer plaket takdim etti.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ