KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li Yücel: Köylerin sorunlarını çözüyoruz
AKP’li Yücel: Köylerin sorunlarını çözüyoruz
Güncel
20 Kasım 2012 Salı 11:07
  • 849
  • 0

AKP’li Yücel: Köylerin sorunlarını çözüyoruz

Mahmuriye Köyü’nü ziyaret eden AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, köylerin sorunlarını aciliyetine göre sıralayıp çözdüklerini söyledi
AKP Gölcük İlçe Teşkilatı köy ziyaretleri programı çerçevesinde Mahmuriye Köyü`nü ziyaret etti. Muhtar Ahmet Şişman ve köylülerin konuğu olan AKP`liler karşılıklı görüş alış–verişinde bulundular.
Toplantıya AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AKP Gölcük İlçe yöneticisi Temel Erten, Mustafa Çavdar, Müfit Büyükbaş, gençlik kolları ve belediye meclis üyeleri katıldı. 
 
RAPOR HAZIRLANIYOR
İlçe başkanı Sedat Yücel, “Köylere yönelik yaptığımız istişare ziyaretlerimizde köylerimizin genel durumu ve sorunları değerlendiriliyor, halkın istek ve talepleri dikkate alınıyor. Köyün sorunlarını ayrı ayrı olarak listeleyip birer rapor haline getiriyoruz. Bu rapor doğrultusunda, hangi köyümüzün ne sorun var, bunları aciliyetine göre sıralayıp çözümü için çalışmalar yapıyoruz” dedi. 
 
YAĞMUR SUYU KANALI
Mamuriye Köyü Muhtarı Ahmet Şişman ise köylerine yapılan ziyaretten dolayı heyete teşekkür etti. Muhtar Şişman, “Yoğun yağışlarda köyün içi adeta göl oluyor. Köyümüze yağmur suyu kanallarının yapılmasını istiyoruz. Ayrıca sulama kanalları, tarla yollarının açılması, dere kenarlarında yaşanan toprak kaymalarını önlemek için seki yapılması, tarlalarımızın zamanla yok olan sınırlarının belirlenmesi için imar çalışması yapılmasını istiyoruz” diye konuştu. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de, köylerde yaşanan sorunları çözmek için çalışmaları sürdüreceklerini söyledi. 
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ