KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Alacağını isteyen yaşlı kadını döven gazete patronu
Alacağını isteyen yaşlı kadını döven gazete patronu
Güncel
22 Aralık 2009 Salı 12:27
  • 2902
  • 16

Alacağını isteyen yaşlı kadını döven gazete patronu

Geçtiğimiz hafta ilimizde günlük olarak yayınlanan bir gazetenin binasında çok ilginç ama ilginç olduğu kadar çirkin bir olay yaşanmış.

Gazeteciliği kullanarak ilimizde zengin olmak isteyen, gazeteciliğin gücüyle müteahhitliğe soyunan bir gazete patronu onlarca kişiyi mağdur ettiği yetmiyormuş gibi şimdi de oğlunun alacağını isteyen yaşlı bir kadını gazete binasında elindeki şemsiyeyle dövmeye kalkışmış.
Gazete patronu şoförlüğünü yapan ancak maaş alamadığı için işten çıkan bir çalışanının annesini resmen dövmeye kalkışmış.
Oğlunun alacağını almak için onlarca kez gazete patronunun makamına giden ama her seferinde eli boş dönen anne sonunda dayanamamış ve geçtiğimiz hafta yine bu patronun makamına gitmiş.
Oğlunun aylardır ödenmeyen 2 milyar alacağını almak için yanına gelen ve sesini yükselten yaşlı kadına tokat atan gazete patronu daha sonra eline geçirdiği her şeyle yaşlı kadına vurmaya başlamış.
Yaşlı kadının çığlıkları ve feryadı sadece gazete binasında değil gazetenin dışında da duyulmuş...
Köşesinde yazdığı yazılarla herkese insanlık dersi veren bu gazete patronu yaşlı feryatları sonucunda gazeteye gelen polisler tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürülmüş.
Başta Kocaeli Valiliği çalışanları olmak üzere çevredeki bütün vatandaşlar bu olaya şahit olmuşlar.
Şimdi olay adliyeye intikal etmiş durumda.
Yaşlı kadın ise aldığı darbelerden sonra hastaneye gidip rapor almış ve oğlunun parasını ödemeyen gazete patronundan şikayetçi olmuş.
Kim mi bu gazete patronu?
İsmini yazmaya gerek yok. Zaten herkes biliyor bu kişinin kim olduğunu.
Öyle değil mi?

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ