KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Alemdar esnafla BAYRAMLAŞTI
Alemdar esnafla BAYRAMLAŞTI
Güncel
16 Kasım 2010 Salı 16:19
  • 700
  • 0

Alemdar esnafla BAYRAMLAŞTI

Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, İstasyon Caddesi’nin esnafıyla hem bayramlaştı hem de yapacağı projeleri anlattı

Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, arefe günü esnafla bayramlaştı. Derince Belediye Meclis Üyesi Adnan Balcı ve halkla ilişkiler müdürü İzzet Karagöz ile birlikte ilçenin en eski yerleşim bölgesi olan İstasyon Caddesi`ni dolaşan Alemdar, esnaf ve vatandaşların bayramını kutladı. Bayramların sevgi, barış, dayanışma, kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı günler olduğunu belirten Aziz Alemdar, eş, dost ve akraba ziyaretlerinin önemine değindi.
 

CAZİBE MERKEZİ
Alemdar, İstasyon Caddesi`ni alışveriş ve cazibe merkezi haline getirmeyi amaçlayan projesini de esnafla paylaştı. Caddenin araç trafiğine kapatılabileceğini belirten Alemdar, yapılacak altyapı çalışmaları, parklar, vitrinler, aydınlatmalar ve düzenlemelerle bölgenin vatandaşlar için bir alışveriş ve çekim merkezi haline getirilmesini düşündüklerini belirtti. Projeyle ilgili esnafın görüş ve önerilerini dinleyen başkan Alemdar, proje hayata geçirildiğinde caddede gözle görülür ekonomik canlılık yaşanacağını da sözlerine ekledi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ