KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Alemdar: Gerçek bir aile ortamı yakaladık
Alemdar: Gerçek bir aile ortamı yakaladık
Güncel
23 Kasım 2009 Pazartesi 13:39
  • 968
  • 5

Alemdar: Gerçek bir aile ortamı yakaladık

Derince Belediyesi yaklaşan kış ayları öncesinde hazırlıklarını tamamladı. Başkan Alemdar, Fen İşleri Müdürlüğü’nde yaptığı denetimde, tüm çalışanlarla birlikte bir aile ortamı yakaladıklarını vurguladı

Derince Belediyesi yaklaşan kış ayı öncesinde hazırlıklarını tamamladı. Yapılan hazırlık ve planlamaları incelemek üzere Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar Fen İşleri`nin tüm personeliyle bir araya geldi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin tam kadro katıldığı incelemede kış mevsimine yönelik olarak yapılan hazırlıklar, önlemler ve görevlendirmeler aktarıldı. Başkan Alemdar`ın kısa bir konuşma yaptığı toplantıda, işçiler de öneri ve isteklerini sundular. Başkan Alemdar`a incelemeler sırasında Fen İşleri`nden sorumlu başkan yardımcısı Osman Ergin ve Fen İşleri Müdürü Abbas Bayrak eşlik etti. Göreve geldikleri tarihten bugüne Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Kocaeli`de parmakla gösterilecek işlere imza attığını vurgulayan başkan Alemdar, şunları söyledi:
 

BİR AİLE ORTAMI YAKALADIK
“Beni en çok sevindiren olgu, Derince Belediyesi`nde bir aile ortamının sağlanmış olmasıdır. Biz de Fen İşleri Bünyesi`ndeki tüm birimlere destek olmak amacıyla çeşitli düzenlemeler yapıyoruz. Özellikle makine pakımızı genişletiyoruz. Bütün araçlarımızı bakımdan geçirdik. Bu arada kışa yönelik Derince içerisinde oluşabilecek ihtiyaçların da programını bugünden yapıyoruz. Gerçekten bir aile ortamını yakaladığımızı düşünüyorum. Bütün birimleriyle birbirlerini destekleyen bir hizmet anlayışıyla Derince halkına hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bütün arkadaşlarıma burada teşekkür ediyorum. Derince`yi oluşturan insanlar olarak biz; hizmet noktasında bütün talepleri en kısa sürede karşılamak içi çaba sarf ediyoruz. Bu noktada halkımızın da bize gösterdiği anlayışa buradan teşekkür etmek istiyorum.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ