KOCAELİ 20° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3589 TL
  • 6.0765 TL
  • 6.8620 TL
Kocaeli Zirve
Alikahyalılar’dan İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem
Alikahyalılar’dan İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem
Güncel
15 Ağustos 2018 Çarşamba 17:27

Alikahyalılar’dan İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem

Alikahyalılar bu akşam İZAYDAŞ’a karşı maskeli eylem yapacak.

Alikahyalılar, İZAYDAŞ’a karşı bir bir eylem planını hayata geçiriyor. Daha öncesinde İZAYDAŞ önüne giderek basın açıklaması yapan Alikahyalılar, Anti İZAYDAŞ adı altında toplanacaklarını belirtmişlerdi.

Bugün de Anti İZAYDAŞ topluluğu saat 18.30’da eski Belediye Binası önünde maskeli eylem yapacaklarını duyurdular. Ayrıca Anti İZAYDAŞ grubu tüm halkı bu eyleme davet etti.

 

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
İZAYDAŞ Yönetiminin embesilliği 2
Yazan: İzmitli

Recep Bilal ŞENGÜN dönemi yükselme ivmesi yakalayan İZAYDAŞ düşüşteymiş artık. Embesil İşletme Müdürüde ŞENGÜN yönetimi dönemi kırılan rekorları ekarte etmek için saçma rekor denemeleri ile İZAYDAŞ'a çeşitli zararlar veriyormuş,operatörlerin bu denemelerde patlama yaşatıkları ve ölüm tehlikesi atlattıkları oluyormuş.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
İZAYDAŞ Yönetiminin embesilliği 1
Yazan: İzmitli

Fikri IŞIK'ın Siyasi kararla oy kaygısıyla provakatörlerden korkarak kapattırdığı Gebze Dilovası Çöp depolama alanıda açılmalı,İZAYDAŞ'taki mevcut Çöp depo alanının yetmediği söyleniyor. Yapılacak olan Evsel Çöp yakma fabrikasıda çorak verimsiz olan bu arazide yapılmalı ,zaten buraya milyonlar harcanarak yeni çöp depo alanları yapılmış kapatılması ile harcanan paralar boşa gitmiş. SARAÇ ve Avanesinin başarısız olduğu söyleniyor zaten fabrikayıda doğru,dürüst işletemiyorlarmış,Recep Bilal ŞENGÜN-

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Halı Yıkama
Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
KKG
Volka Proje
Yelkent
Evdiz
Körfez Center AVM
Körfezin Sütçüsü
Kumpir
Bekiroğlu