KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7668 TL
  • 6.3933 TL
  • 7.0011 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li üniversiteliler vize sonrası toplandı
AKP’li üniversiteliler vize sonrası toplandı
Siyaset
16 Nisan 2010 Cuma 16:07
  • 873
  • 0

AKP’li üniversiteliler vize sonrası toplandı

AKP İl Gençlik Kolları’na bağlı ünivesiteliler komisyonu, Kocaeli Üniversitesi’nin vize sınavları sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi

AKP İl Gençlik Kolları Üniversite Komisyonu vize sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi. İl gençlik kolları başkan yardımcısı ve üniversite komisyonu başkanı Arif Serkan Aydemir`in, Ankara`da olması nedeniyle katılamadığı toplantıya siyasi ve hukuki işler başkanı Emre Kahraman başkanlık yaptı.

GENÇLİK FESTİVALİ
Üniversite komisyonuna yeni gelenlerin kendilerini tanıtmasıyla başlayan toplantı, yerel ve ulusal gündem sunumları, AK Üniversiteliler Facebook grubu hakkında bilgilendirme, gelecek haftalarda yapılacak izcilik kampıyla ilgili duyuru, AKP`nin 16 Mayıs`ta İzmir`de gerçekleştireceği ‘Gençlik Festivali` hakkındaki bilgilendirmeyle sona erdi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Toplantı sonunda AKP İl Gençlik Kolları Üniversite Komisyonu Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Emre Kahraman`ın “Vize sonrası gerçekleştirdiğimiz bu ilk toplantı hepimiz için faydalı oldu. İki haftalık bir aradan sonra tekrar birlikte olmak beni gerçekten çok mutlu etti. Artık vizelerden sonra AK Üniversiteliler programlarına tüm hızıyla devam edecek. Toplantıya katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ