KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Altı Nokta’dan anlamlı seminer
Altı Nokta’dan anlamlı seminer
Güncel
09 Ekim 2012 Salı 11:50
  • 951
  • 0

Altı Nokta’dan anlamlı seminer

Altı Nokta Körler Derneği Kocaeli Şubesi, ‘Az görenlerin ve körlerin istihdamında karşılaşılan güçlükler ve çözüm yolları’ isimli bir panel düzenleyecek

Altı Nokta Körler Derneği Kocaeli Şubesi, dernek binalarında bir basın açıklaması düzenledi. Açıklamada şube başkanı Pınar Çatalkaya ve şube sekreteri Engin Aysu yer aldı. Başkan Çatalkaya, 14 Ekim Pazar günü Sivil Toplum Merkezi`nde ‘Az görenlerin ve körlerin istihdamında karşılaşılan güçlükler ve çözüm yolları` isimli bir panel düzenleyeceklerini duyurdu. 

 
ENGELLİLERİN İSTİHDAMI
Panelde istihdam olanaklarının engellilerin çalışma hayatına katkılarının etkisi ele alınacak. Şube başkanı Pınar Çatalkaya, “Ana tema olarak engellilik ve insan kaynaklarının konu edileceği ‘Az görenlerin ve körlerin istihdamında karşılaşılan güçlükler ve çözüm yolları` başlıklı bir panel gerçekleştireceğiz” dedi. Panele konuşmacı olarak engellilik ve insan kaynakları alanında çalışmalar yapan Erol Saydan katılacak. 
 
GELENEKSEL OLACAK
Çatalkaya, panelin 14 Ekim Pazar günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında fuar içindeki Sivil Toplum Merkezi`nde yapılacağını açıkladı.  Panele İŞKUR ve Belde A.Ş.`ye bağlı Gülen Yüzler`den de yetkililerin katılacağını ifade eden Çatalkaya, “Geleneksel hale getirmeyi amaçladığımız bu panelimizin, engelsiz bir kentinde oluşmasının miladı olacağı kanısını taşıyoruz” diye konuştu.                      
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ