KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Altın Çınar’da ödül yağmuru
Altın Çınar’da ödül yağmuru
Güncel
14 Nisan 2010 Çarşamba 15:08
  • 1574
  • 0

Altın Çınar’da ödül yağmuru

‘3. Altın Çınar Ödülleri’ sahiplerini buldu. Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen gecede adeta ünlü yağmuru vardı

www.haber262.com haber sitesi tarafından bu yıl 3.`sü düzenlenen ‘Altın Çınar` ödül töreni Sabancı Kültür Sitesi`nde yapıldı. İzmit Belediyesi`nin ana sponsorluğunu üstlendiği gecede adeta ünlü yağmuru vardı. Geceye sanatçıların dışında ilimizden vali Gökhan Sözer, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Acar, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, İl Turizm ve Kültür Müdürü Adnan Zamburkan, Kocaeli Bölge Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Burhan Akçin ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖĞRENCİLER BELİRLEDİ
Yelda Özdeş`in sunduğu gecede ilk olarak programı düzenleyen isimler tek tek anons edildi. Çeşitli dallarda ödüle layık görülen ünlüler ise bu sırada salondaki yerlerini almaya başladı. Kocaeli Üniversitesi öğrencileri arasında yapılan anket çerçevesinde ödül almaya hak kazanan ünlülere ödülleri Haber262 yazarları, imtiyaz sahipleri ve protokol üyelerince verildi. Gecede “Altın Çınar Başarı Ödülü”nü radyo programcısı Hakan Eren, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ı vekaleten geceye katılan belediye meclis üyesi Av. Emine Zeybek`ten aldı.

ÖDÜLLER DAĞITILDI
Daha sonra “Altın Çınar Özel Ödülü”nü almak üzere sahneye ünlü şarkıcı Deniz Seki çağrıldı. Seki, “Morele ihtiyacım vardı, bu ödül çok iyi oldu. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Deniz Seki`nin ardından ünlü sanatçı Aşkın Nur Yengi`ye “Altın Çınar Başarı Ödülü” verildi. Daha sonra ünlü yazar Nermin Bezmen`e “Altın Çınar Edebiyat Onur Ödülü” takdim edildi. Sonrasında ünlü oyuncu Ayşen Guruda sahneye davet edildi. “Altın Çınar Sinama Ödülü”nü Haber262 imtiyaz sahibi Salih Aksu`dan alan Gruda, ülkemizin son günlerde en çok ihtiyaç duyduğu şeyin empati olduğunu söyledi.

DORMEN, MÜJDE VERDİ
Ardından ünlü tiyatrocu Haldun Dormen`e “Altın Çınar Tiyatro Ödülü” verildi. Haldun Dormen yaptığı konuşmada, “Kocaelililer benden kurtulamayacak, yeni tiyatro eserleriyle geliyorum”dedi. Sahneye davet edilen ünlü şarkıcı Gönül Yazar ile ünlü prodüktör Erkan Özerman`a “Altın Çınar Yaşam Boyu Başarı Ödülü” verildi. Son olarak Haber262`nin imtiyaz sahiplerinden Volkan Yülsel sahneye çıkarak, “Altın Çınar Dostluk ve Barış Ödülü`nü” ünlü yazar Pınar Kür`e takdim etti. Program, opera sanatçısı Harun Ateş`in konseriyle devam etti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ