KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Amerika’ya gelin gitti
Amerika’ya gelin gitti
Güncel
05 Aralık 2012 Çarşamba 09:42
  • 1964
  • 1

Amerika’ya gelin gitti

Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan’ın kız kardeşi Mevra Kamacı, Muhterem Yıldırım ile evlenerek Amerika’ya gelin gitti

Kocaeli Sanayi Odası`na bağlı il kadın girişimciler kurulu başkanı Penbe Arslan şu günlerde mutluluk ve hüznü bir arada yaşıyor. Küçük yaşlardan bu yana kızı gibi büyüttüğü, Pevol Sigorta ve Aracılık Hizmetleri işini beraber sürdürdüğü kardeşi Mevra Kamacı, Muhterem Yıldırım`la evlenerek Amerika`ya gelin gitti. Türkiye`de tanışan çift, bundan sonraki hayatını Amerika`da geçirecek. 

 
YALNIZ BIRAKMADILAR
İstanbul Pendik`deki Green Park Otel`de yapılan muhteşem düğüne ilimizden çok sayıda iş kadını, iş adamı, dernek başkan ve yöneticileri ile gazetemiz yazarlarından Aysun Erenkaya ve eşi İsmail Erenkaya da katıldı.
 
MALDİVLERDE BALAYI
Düğünde Erzurumlular`a özgü halk dansları gösterisinin yapılmasının yanı sıra gelin ve damadın Onuncu Yıl Marşı`yla davetlileri selamlaması ise gecenin en dikkat çekici anı oldu. Düğün organizasyonunun kusursuz geçmesi için büyük emek harcayan Penbe Arslan ve eşi Osman Arslan, konuklarla tek tek ilgilenerek, örnek bir ev sahipliği yaptı. Genç çift, balayı için Maldivler`i tercih etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ