KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Amiral İÖO. 8 ülke’den misafir ağırlayacak
Amiral İÖO. 8 ülke’den misafir ağırlayacak
Güncel
06 Ekim 2010 Çarşamba 12:41
  • 1212
  • 0

Amiral İÖO. 8 ülke’den misafir ağırlayacak

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Amiral Karamürsel İlköğretim Okulu Müdürü Hamit Sığırcı, okul öğretmenleri ve aile birliği üyelerini birlikte makamında ağırladı.

Karamürsel Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette Amiral İlköğretim Okulu İngilizce Öğretmeni Alev Velidedeoğlu 2010-2011 eğitim ve öğretim yılı içerisinde gerçekleştirecekleri “iletişim araçları kullanımını sağlık ve öğrenme üzerine etkisi” projesi kapsamında bilgi verdi. Öğretmen Velidedeoğlu proje kapsamında 2010-2011 eğitim ve öğretim yılı içerisinde Türkiye`den de Karamürsel Amiral İlköğretim Okulunun aralarında bulunduğu Almanya, Belçika, Danimarka, Polonya, İtalya, Hollanda, Bulgaristan, Romanya olmak üzere toplam 8 ülkeden 12 katılımcıyı Karamürsel`de ağırlayacaklarını söyledi.


Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise Amiral İlköğretim Okulunun il genelinde düzenlenen müsabakalarda önemli başarılar elde ettiğini belirterek “Gerçekleştireceğiniz proje kapsamında Karamürsel`e farklı ülkelerden misafirler gelecek. Karamürsel`in tanıtımı adına güzel bir projenin içerisinde yer almışsınız. Projeniz kapsamında çalışmalarınıza destek olacağız” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ