KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Anlamlı yarışmaya sayılı günler kaldı
Anlamlı yarışmaya sayılı günler kaldı
Güncel
11 Kasım 2012 Pazar 15:38
  • 780
  • 0

Anlamlı yarışmaya sayılı günler kaldı

Öğretmenlerin sahne performanslarını canlı olarak sergileyebileceği ‘Sahne Öğretmenlerin’ yarışmasının ikincisi için başvurular sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı`nın bu sene ikincisini düzenlediği anlamlı yarışmaya sayılı günler kaldı. Kocaeli`de örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görev yapmakta olan sözleşmeli, ücretli öğretmenler ve usta öğreticilerin katılabildiği özel yarışmaya son katılım tarihi 14 Kasım Çarşamba. Başvurular ise Büyükşehir Belediyesi Çözüm Masası`nda gerçekleştiriliyor. Öğretmenler Günü`ne farklı bir anlam katacak yarışma birçok dalda gerçekleştirilecek. 

 
CANLI PERFORMANS
Öğretmenler enstrüman ve vokal olmak üzere müzik, serbest teknik resim, karikatür ve süsleme sanatları: hat-ebru, vb olarak görsel sanatlar, şiir okuma ve standup-skeç-drama branşlarında yarışacak. ‘Sahne Öğretmenlerin`  yarışması, 17-18  Kasım tarihlerinde Süleyman Demirel Kültür Merkezi`ndeki seçici kurul toplantısında sonuçlanacak. Her dalın birincisine 2 bin ve mansiyon ödülüne bin lira verileceği renkli yarışmada dereceye girenler 23 Kasım Cuma günü performanslarını canlı olarak sergileyecek. Aynı gün ödül töreni ve gala gerçekleştirilecek. Seçici kurul üyeleri ve onların birinci derece yakınlarının katılamayacak.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ