KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Anne ve kızı 3 aydır kayıp
Anne ve kızı 3 aydır kayıp
Güncel
04 Kasım 2010 Perşembe 13:15
  • 3397
  • 1

Anne ve kızı 3 aydır kayıp

9 aylık hamile olan Songül Fettah ve 2 buçuk yaşındaki kızı Melike’den yaklaşık üç aydan bu yana haber alınamıyor

TÜKODER Gebze Şube Başkanı Zeki Fettah`ın kardeşinin eşi Songül Fettah ve 2 buçuk yaşındaki kızı Melike üç aydan bu yana kayıp. 9 aylık hamile de olan Songül Fettah ve minik Melike`nin yaşamından endişe duyan aile polise giderek yakınlarının bulunmasını istedi. Tuzla Tersanesi`nde işçi olan Aydın Fettah`ın eşi Songül Fettah ve 2,5 yaşındaki kızı Melike kaybolması hakkında konuşan Fettah ailesi tüm ulaşma çabalarının sonuçsuz kaldığını söylüyor.
 

ÜÇ AY ÖNCE GİTTİ
İddialara göre; 11 yıllık evli olan Aydın-Songül Fetttah ailesi uzun süredir ailevi nedenlerden dolayı tartışmalar yaşıyordu. Yine eşi Aydın Fettah ile tartışma yaşayan Songül üç ay önce sabah erken saatlerde 2.5 yaşındaki kızı Melike ile evinden çıktı. Bir daha da kendisinden haber alınamadı. Şu anda 9 aylık hamile olan ve yakın zamanda çocuğunu doğurması beklenen Songül Fettah`ın hayatından endişe ediliyor.
 

BİZE HABER VERİN
Songül Fettah`ın kaybolmasıyla ilgili olarak polise müracaat ettiklerini belirten Zeki Fettah, “Şu ana kadar kendisine ulaşma çabalarımız sonuçsuz kaldı. Telefonlarına cevap vermiyor. Polise gittik, sonuç alamadık. Hamile bu kadın 2.5 yaşındaki kızıyla yer yarılıp da içine girmedi ya. Songül`ü görenlerin, yerini bilenlerin en azından bize haber vermelerini istiyoruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ