KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Arsal: Keşke su zammı olmasaydı
Arsal: Keşke su zammı olmasaydı
Güncel
25 Kasım 2009 Çarşamba 23:48
  • 1576
  • 17

Arsal: Keşke su zammı olmasaydı

AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal, 'Yüzde 15 az bir zam değil. Bu kadar ekonomik sıkıntının olduğu bir dönemde bu zam vatandaşlarımızı bayağı hırpalar, ağır gelebilir. Biz keşke olmasaydı demekle yetinelim' dedi

ZAMMI GERİ ALIN 
AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal, partisinin önceki akşam gerçekleştirilen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısından önce yaptığı açıklamada su zammını değerlendirdi. AKP'li Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İSU'nun ekonomik krizin sürdüğü bir ortamda yüzde 15'lik bir zam yapmasını yanlış bulduğunu ifade eden Arsal, zammı geri alabilmek için yapılabilecek bir şey varsa yapılmasını istedi.
 

 YÜZDE 15 FAZLA 
 Arsal, "Bir vatandaş olarak bu zammın olmamasını isterdim. Ekonomik kriz yüzünden insanlar gerçekten sıkıntıdalar. Bu zam 1 Ocak itibariyle uygulamaya başlanılacak. Yapılabilecek bir şey var ise yapılmalıdır. Yüzde 15 az bir zam değil. Bu kadar ekonomik sıkıntının olduğu bir dönemde bu zam vatandaşlarımızı bayağı hırpalar, ağır gelebilir. Biz keşke olmasaydı demekle yetinelim" diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ