KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Artvinli kızını evlendirdi
Artvinli kızını evlendirdi
Güncel
24 Ekim 2010 Pazar 16:49
  • 3187
  • 0

Artvinli kızını evlendirdi

DYP eski milletvekili İbrahim Artvinli, kızı Seda Artvinli’yi Ankaralı iç mimar Özgür Selvitop ile evlendirdi. Artvinli’nin siyasi dostları düğünde kendisini yalnız bırakmadı

Eski DYP milletvekili, DP eski GİK üyesi İbrahim Artvinli`nin Ankara Birlik Sigorta`da uzman yardımcısı olarak çalışan kızı Seda, iç mimar Özgür Selvitop ile evlendi. İbrahim ve Sema Artvinli`nin ev sahipliği yaptığı düğün Club Bithynia`da düzenlendi. Ankara`da ikamet eden inşaat mühendisi Hamza Selvitop ve ev hanımı Mualla Selvitop çiftinin oğlu Özgür ile evlenen Seda Artvinli`nin önümüzdeki hafta da damat tarafı için başkentte düğün yapacağı, ardından da balayı için Antalya`ya gideceği öğrenildi. Öte yandan ilimizdeki düğünde Artivinli`yi dostları yalnız bırakmadı.
 

 

YOĞUN KATILIM
Geceye; İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Üzülmez, İzmit eski Belediye Başkanı Cevdet Bağdat, Kocaelispor eski başkanları; Mustafa Ekşi ve İsmet Kaya, İZGAZ Genel Müdürü İmad Erdoğan, eski Bahçecik Belediye Başkanı İbrahim Gencer, DYP eski ilçe başkanları; Yakup Gürkan, Kadir Sarı, DP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Kılıç ve yönetimi, CHP eski il başkanı İbrahim Aydın, DP milletvekili adayı Başak Saral ve eşi iş adamı Sinan Saral, eski milletvekili İsmail Kalkandelen, DYP eski il başkanı Recai Gönenç, emekli vali Şinasi Kuş, Türk Telekom Alemdar Şube Müdürü Halit Endeş ve çok sayıda davetli katıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ