KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
MHP Darıca’da çıkarma yaptı
MHP Darıca’da çıkarma yaptı
Siyaset
12 Nisan 2010 Pazartesi 14:00
  • 864
  • 0

MHP Darıca’da çıkarma yaptı

MHP’li il ve ilçe yöneticileri, Darıca’nın dört bir yanına çıkarma yaptı. 4x4 programları kapsamında yapılan toplantılarda AKP iktidarı eleştirildi

MHP Darıca İlçe Teşkilatı ilçenin 40 yerinde eş zamanlı toplantı düzenledi. 4x4 programları kapsamında yapılan toplantılara MYK üyesi Lütfü Türkkan, il başkanı Ruhi Çavdar, 11 ilçe başkanı, kadın kolları başkanları, il yöneticileri ve partililer katıldı. Darıca`nın çeşitli dernek ve kahvehanelerinde gerçekleştirilen toplantılara vatandaş büyük ilgi gösterdi.

KRİZ KONUŞULDU
Türkiye`nin içinde bulunduğu ekonomik ve siyasal durumu halka anlatan MHP`liler vatandaşın büyük ilgisini çekti. Özellikle ekonomik kriz üzerinde yoğunlaşılan toplantılarda Darıcalılar, MHP`lilere dert yakındı. Emperyalist ülkelerin Büyük Ortadoğu Projesi adıyla Türkiye üzerinde oynadığı oyunlara değinen MHP`liler, AKP iktidarının da buna taşeronluk yaptığını belirtti.

KURUMLARLA KAVGA
Devlet imkanlarından her vatandaşın adil ve eşitçe yararlanabilmesi ve refah içinde yaşabilmesi için MHP`nin tek başına iktidara gelmesi gerektiğini vurgulayan MHP`liler, AKP iktidarın da kurumlar arası kavgaların yaşandığını ve bununda ülkede krize yol açtığını ifade etti. Açılım konusuna değinen MHP`liler, açılımın gerçek yüzünün Habur`da yaşananlar olduğunu iddia etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ