KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Asfalt tanklarında yangın paniği
Asfalt tanklarında yangın paniği
Güncel
25 Haziran 2019 Salı 13:03
  • 1640
  • 0

Asfalt tanklarında yangın paniği

Körfez Tavşancılda yer alan karayolları İkmal Müdürlüğündeki tankların üzerinden dumanlar yükselmeye başlaması nedeniyle polis ve itfaiye alarma geçti.

Saat 10.30 sıralarında ikmal Müdürlüğünde yer alan görevliler ve vatandaşlar içi asfalt malzemesi dolu olan tankların üzerinden dumanların yükseldiğini bildirdiler. İhbar üzerine olay yerine gelen 2 itfaiye aracı tanklara su sıkarak soğutma sağladılar. Alınan bilgi ve iddialara göre aşırı sıcaklar nedeniyle tankların içinde yer alan asfalt malzemesinin sıcak dumanları çıkarttığı ve soğutma önlemi sonrasında yanma tehlikesinin ortadan kalktığı belirtildi. Alan içinde yer alan 4 adet büyük tahta asfaltlama da kullanılan zift malzemesinin yer aldığı öğrenildi.

Nabi Yazıcı- Metin Yurt

 

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ