KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
AŞI OLDU, ÖLDÜ
AŞI OLDU, ÖLDÜ
Güncel
01 Aralık 2009 Salı 17:54
  • 7213
  • 12

AŞI OLDU, ÖLDÜ

Derinceli Nizamettin Ergün, domuz gribi aşısı olduktan sonra fenalaştı, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi

AŞI SONRASI FENALAŞTI
Derince Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi üzerinde bulunan Ergün Apartmanı`nda oturan 54 yaşındaki Nizamettin Ergün, arefe gününden bir gün önce Derince Merkez Sağlık Ocağı`na giderek kendisine domuz gribi aşısı yaptırdı. Ancak arefe günü aniden fenalaştı, yakınları tarafından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırıldı. İki saat boyunca hastanede kalan Ergün, tedavisinin ardından ilaç verilerek evine gönderildi.
 

HASTANEYE KALDIRILDI
Kurban Bayramı`nın birinci günü tekrar rahatsızlanan evli ve bir kız çocuk babası Nizamettin Ergün yeniden Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Enfeksiyon servisinde 3 gün boyunca tedavi gören Ergün, bayramın 4. günü zatürreye bağlı solunum yetmezliği yüzünden hayatını kaybetti. Ergün`ün ölümü ailesini yasa boğarken, talihsiz adamın cenazesi Derince`de toprağa verildi.
 

EMEKLİ MAAŞI ALACAKTI
Çenedağ Mahallesi`nin eski muhtarlarından Saadettin Ergün`ün kardeşi olan Nizamettin Ergün, İzmit Belediyesi`nden 1995 yılında ayrıldıktan sonra şoförlük yaparak sigorta primlerini ödemeye başlamıştı. Ergün bir süre önce emekli olmuştu, fakat yaşının dolmasını bekliyordu. Önümüzdeki ay ilk emekli maaşını almaya hazırlanan Ergün ne yazık ki o günü göremedi. Nizamettin Ergün`ün eşi Tülay Ergün ve kızı Merve cenaze boyunca gözyaşlarına boğuldu. 
Adnan AĞIRKAYA
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ