KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Atalay ailesinin sünnet düğünü görkemli oldu
Atalay ailesinin sünnet düğünü görkemli oldu
Güncel
Nabi Yazıcı
15 Haziran 2019 Cumartesi 17:16
  • 1425
  • 0

Atalay ailesinin sünnet düğünü görkemli oldu

Körfez’in tanınmış ailelerinden ve müteahhitlerinden olan Ercan Atalay’ın oğlu Kadir Atalay gerçekleşen kalabalık katılımın olduğu görkemli sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Hereke Kültür Merkezi’nde gerçekleşen sünnet düğününe, ilçenin tanımış simaları, iş adamları, siyasetçileri ve inşaatçıları katıldı. AK Parti’den meclis üyesi adayı olan Özcan Atalay’ın da yeğeni olan Kadir Atalay’ın sünnetine katılanlar arasında Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Özel Marmara Hastanesi Müdürü Esener Maçil’de yer aldı. Görkemli sünnet düğünü, Kadir Atalay’ın tahterevan üzerinde salona girmesiyle başladı. Düğüne katılan konuklar Atalay ailesinin mutluluk ve heyecanına ortak olurken, Ercan ve Özcan Atalay gelen misafirlerle yakından ilgilendiler.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ